Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

RSS zdrojeRSS na seznam.cz

Pomocí tzv. RSS zdroje máte možnost umístit na svou oblíbenou domovskou stránku obsah Chytré Ženy. Stačí, abyste si z níže uvedených možností jednu vybrala a poté podle níže uvedeného postupu vybraný RSS zdroj vložila na svou oblíbenou stránku (Seznam, Google,...). Následně budete mít nejčerstvější informace z Chytré Ženy stále po ruce.

Všechny nejnovější články Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné
Články pouze z rubriky
Láska a sex Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné
Společnost Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné
Bydlení Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné
Zdraví Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné
Rodina Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné
Nejnovější diskuze Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné
Nejaktivnější diskuze Přidej na Seznam Přidat do Google Centrum.cz Jiné

NÁVOD:

Je-li Vaše oblíbená domovská stránka Seznam.cz nebo Google.cz, potom stačí ve vybraném řádku zdroje kliknout na ikonku (na své domovské stránce musíte být přihlášeni). U stránky Centrum.cz je po kliknutí třeba ještě do formuláře doplnit název naší stránky a vložit zdroj dle postupu níže.

Není-li Vaše oblíbená domovská stránka v naší nabídce a chcete-li tedy náš RSS zdroj vložit na jiné stránky, najeďte myší na vybraný RSS zdroj, klikněte pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte možnost Kopírovat zástupce (Kopírovat adresu odkazu). Tím jste si do paměti uložila adresu, kterou je třeba vložit na Vaší oblíbené stránce do políčka, určeného pro zadání URL adresy zdroje.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !