Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 28.09. 2020
Dnes má svátek Václav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Finalistky České Miss obdivovaly legendární přístavní město

19. 01. 2009 | Aktuality
Největším přístavem východní Afriky na pobřeží Indického oceánu je legendární Mombasa, která se stala cílem výletu finalistek České Miss 2009 na jejich soustředění v Keni. Rozkládá se převážně na ostrově, který spojuje s pevninou několik mostů. Dívky zhlédly velkou část starého města z lodi Tamarind Dhow. Ta ostrov obeplouvala zatímco krásky obědvaly keňské rybí speciality.

Do Mombasy vyrazily finalistky v poněkud konzervativnějším oblečením – v kalhotách či sukních až pod kolena a se zahalenými rameny. Město je totiž převážně muslimské a v minisukních a tílkách do něj ženy nesmějí.
Dívky navštívily bránu Mombasy, která se skládá ze čtyř sloních klů vytvářejících písmeno „M“. Byla postavena v roce 1956 na počest návštěvy britské princezny Margaret v Keni. Zaujala je také Ježíšova pevnost, tedy Jesus Fort, kterou v roce 1593 postavili Portugalci a v níž je nyní museum. Během výletu zavítaly krásky do starého kamenolomu přebudovaného na rezervaci převážně pro žirafy.        

České Miss v KeniJedním z největších zážitků celého soustředění byl tanec domorodých Masajů, jemuž se dívky učily. Byly prý z tohoto neobyčejně sugestivního rytmického představení doslova v transu. Finalistky mají každý den nabitý program, především natáčení medailonků a focení. Proto večer již vícekrát přivítaly odpočinek a večeři na terase, z níž mohly během jídla pozorovat krásný západ slunce nad Indickým oceánem. Sympatický majitel hotelu Chris Modigel, původem z Nizozemska, se prý neustále stará o to, aby celá výprava měla jen to nejlepší.       

Návrat do Prahy čeká dívky v úterý 20. ledna.
Finále, které rozhodne o nové České Miss, se uskuteční 28. února a v přímém přenosu je bude vysílat TV Nova.


Navštivte náš speciál o České Miss, kde je přehled finalistek včetně fotografií a medailonků.


Foto: Česká Miss

ZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
určitě bych ho obdivovala taky,ale co naplat je to moc pro mně drahé!!!!!!!!!
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles