Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 29.03. 2020
Dnes má svátek Taťána
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana

28. 10. 2019 | Poslední díl
Prostírat budeme v Plzeňském kraji, kde v boji o výhru 60 000 korun a hostitelskou čest k tomu budou ženy ve velké převaze: čtyři ku jedinému studentu práv. Kdyby se populační situace v Česku vyvíjela podle dvou prvních hostitelek, náš národ by utěšeně vzrůstal. Obě ženy mají čtyři děti! Ale i další dvě jsou maminkami, ovšem už „jen“ dvojnásobnými. A zbylé hostitelky jsou ženy velmi odlišné.

Anna je ráda středem pozornosti, nikoho moc nepustí ke slovu, k jídlu se ráda vyjadřuje, poučuje, vysvětluje. Podle Aleše a Milady se Anička prostě předvádí. Milada je naopak spíš introvertka, a protože jí patří finále, teprve v pátek se naplno ukáže, jak šikovná a fajn ženská poslední hostitelka, zdravotní sestřička Milada, je.

Prostřeno – 28.10. 2019 – JanaCitlivý Aleš si připadá u stolu mezi tolika ženami odstrčený, ale ve svůj hostitelský den takový nebude a dámy si získá. Úkolem týdne je balkánská kuchyně a první hostitelka Jana si ajvar (ale nejen tuhle původně srbskou čalamádu z pečených paprik a lilku) přejmenovala na avatar.

Janě se trochu pletou písmena a je s ní legrace a zábava od pondělí do pátku. Proto sledujte Prostřeno! každý všední den a opět nezapomeňte hlasovat! Vždyť deset tisíc může vyhrát nejen váš favorit, ale také vy!

Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana:


V pondělí 28.10. 2019 uvaří v pořadu Prostřeno čtyřnásobná maminka Jana (28). Začátek týdne bude zpočátku všelijaký, hosty překvapí, když je první hostitelka přivítá na ubytovně, kde žije se svou velkou rodinou. Jana má z prvního manželství tři děti a se současným přítelem miminko, je na mateřské. A protože partner je nezaměstnaný, mají se co otáčet. Jana by určitě ráda vyhrála, co pro to udělá?

Připraví menu s určitými variacemi na klasické pokrmy. Na první chod jsou pizza housky, koupené a obložené jako bohatá pizza. A předkrm má docela úspěch. Na polévku se už moc těší upovídaná Anička, která má Crohnovu chorobu, a drůbeží polévky dělají jejímu trávení dobře. S celestýnskými nudlemi souvisí i název posledního chodu „palačinky jinak“. Jinak v čem? Místo mléka v zavářce i sladké tečce není mléko, Jana peče palačinky z vody.  Pozná to někdo?

A podaří se jí ošizené těsto vůbec usmažit? Olejem ale Jana nešetří během hlavního jídla. Americké brambory jsou usmažené na pánvi a panenka se sýrovou omáčkou z nivy se v troubě bohužel poněkud připeče, paradoxně je ale studená. Nikdo si z toho ale nic moc nedělá. Hostitelka o sobě tvrdí, že je usměvavá a nic ji nevytočí. A je to tak. Janička se pořád usmívá, chichotá a v puse se jí pletou písmenka. Co může, to roztomile zkomolí. Hosté si chvíli myslí, že jde o vlastní svérázné nářečí.

Jana během večeře perlí: ajvar je pro ni avatar, z eidamu je edajm, panenka je podle ní z hovězího atd. A hostitelka se také docela naběhá. Během vaření do obchodu a pak i kolem stolu, kde chybí tu sůl, tu příbory, Aleš na vteřinu nedostane ani hlavní chod. Je to spíš nervozita a roztržitost než zapomnětlivost, ale Jana to rozchodí a jako zábavu nabídne návštěvě šipky, čímž potěší hlavně Miladu.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Jana, v pondělí 28.10. 2019 od 17.50 hodin na Primě


Zdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana:

Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana
Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana
Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana
Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana
Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana
Prostřeno – 28.10. 2019 – Jana
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !