Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.04. 2019
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na rodinné představení Vidím nevidím do Nové scény Národního divadla

11.02. - 17.02. 2013 | Aktuální soutěže
Titul s názvem Vidím nevidím připravuje filmová režisérka a animátorka Maria Procházková. Ve svém scénáři se volně inspirovala dětskou knihou Ivy Procházkové Pět minut před večeří.

Nové představení Laterny magiky určené rodinnému publiku vypráví příběh holčičky Agátky, která když se narodila, neviděla, a tak svět kolem sebe objevuje především hmatem a sluchem. Pomocí projekcí nám dává nahlédnout i do svých fantazií a představ.

Kromě tanečníků a alternované dětské hlavní role uvidíme na scéně i známé herecké tváře, Lindu Rybovou a Tomáše Měcháčka v rolích rodičů.

Více informací o novém rodinném představení Vidím nevidím včetně videoukázky z natáčení se dozvíte také v našem článku v rubrice SPOLEČNOST - kultura.

Vidím nevidímPravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na rodinné představení Vidím nevidím do Nové scény Národního divadla probíhá od pondělí 11. února do neděle 17. února 2013.

Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.


Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.


3 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky na rodinné představení Vidím nevidím do Nové scény Národního divadla.

Termín představení: 24. března 2013


Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. února 2013 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. března 2013 poštou na adresu uvedenou v registraci.

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !