Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

Africká fialka - naše babičky jí říkaly Pavlínka

Africká fialka  - naše babičky jí říkaly Pavlínka
22. 11. 2011 Zahrádka
Je to víceletá nízká rostlina s velkými, růžicově uspořádanými listy na krátkých stopkách. Mají tmavozelenou barvu a jsou pokryty krátkými chloupky. Květy bývají malé jednoduché nebo plnokvěté svítivě  …více»

Jak skladovat v zimě brambory, zeleninu a ovoce?

Jak skladovat v zimě brambory, zeleninu a ovoce?
17. 11. 2011 Zahrádka
V zimním období rádi čerpáme z uskladněné úrody, kterou nám zahrádka na podzim poskytla. Dobrým skladováním si ovoce i zelenina zachovává nejen vůni, chuť, ale také cenné vitamíny a další potřebné  …více»

Agáve - zajímavý sukulent

Agáve - zajímavý sukulent
16. 11. 2011 Zahrádka
Agáve je velice oblíbená rostlinka pro své nenáročné pěstování. Je to růžicovitá květina, která roste bez kmenu. Má zelené listy se žlutým okrajem. Existuje spousta druhů a odrůd této tropické  …více»

Ledviník - nenáročná dekorativní rostlinka

Ledviník  - nenáročná dekorativní rostlinka
16. 11. 2011 Zahrádka
Ledviník je nejznámější a nejrozšířenější pokojová kapradina. Patří mezi odolné a nenáročné rostliny. Její krásně zelené listy jsou vícenásobně zvlněné se zkadeřenými okraji. Na spodní straně listu  …více»

Požární bezpečnost

Požární bezpečnost
16. 11. 2011 Moderní bydlení
Říká se, že oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. A něco pravdy na tom je i v případě domácností a jejich vytápění – kromě příjemných večerů u plápolajícího krbu má totiž oheň v domácnostech na svědomí  …více»
 

Dracéna neboli dračinec – nenáročná exotická rostlinka

Dracéna neboli dračinec – nenáročná exotická rostlinka
15. 11. 2011 Zahrádka
Patří mezi oblíbené pokojové květiny, které se vyskytují v mnoha druzích a berných provedeních. Dračinec vytváří dřevitý kmínek tak, že odumírají listy ze spodní části. Dorůstá do výšky 180 cm.  …více»

Myslete ekonomicky

Myslete ekonomicky
15. 11. 2011 Moderní bydlení
Jelikož vytápění a ohřev vody představuje cca 80 % veškeré spotřebované energie domácnosti, jedná se o oblast, kde je vhodné s šetřením začít. Prvním krokem k nižší spotřebě by měl být výběr vhodného  …více»

Fíkus - nejznámější pokojová rostlina

Fíkus - nejznámější pokojová rostlina
14. 11. 2011 Zahrádka
Patří mezi květiny, které mají minimální nároky na péči. V pokojových podmínkách dorůstají až do výšky dvou metrů. Známé jsou různé druhy a kultivary, které vznikly šlechtěním. Nejčastěji se pěstují  …více»

Příprava dřeva na zimu

Příprava dřeva na zimu
14. 11. 2011 Moderní bydlení
Důvody, proč si pořídit krb či krbová kamna, jsou v poslední době čím dále tím více nejen estetické, ale i ekonomické. Konstantně se zvyšující ceny elektrické energie a plynu nutí rodiny přemýšlet o t  …více»

Jídelní židličky pro děti

Jídelní židličky pro děti
13. 11. 2011 Moderní bydlení
Pokud se vaše děťátko dostalo do věku, kdy jej budete učit jíst jiný druh potravy, než je mléko, měli byste mu pořídit vhodnou dětskou jídelní židličku. Dětské jídelní židličky se vyrábí ve veselých  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !