Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

Jak se stát architektkou aneb zařiďte si byt podle svého gusta

Jak se stát architektkou aneb zařiďte si byt podle svého gusta
9. 12. 2012 Moderní bydlení
Odborná rada bytového architekta je sice cenná, ale není nad vlastní schopnosti. Zkuste si zahrát na návrhářku interiéru sama. Udržujte jednotný styl bytového vybavení a načerpejte inspiraci  …více»

Přizpůsobte koupelnu svým představám!

Přizpůsobte koupelnu svým představám!
8. 12. 2012 Moderní bydlení
Především my ženy trávíme v koupelně více času, než si připouštíme. Koupelna by neměla vyhovovat jen nám, ale i zbytku rodiny. Průměrná česká domácnost používá koupelnu 10-15 let, než dojde k další  …více»

Pusťte si přírodu do ložnice

Pusťte si přírodu do ložnice
8. 12. 2012 Moderní bydlení
Současný trend návratu k přírodním produktům se netýká jen jídla, ale také kosmetiky, oblékání a vlastně všech oblastí lidského života. Každý jistě toužíme pustit alespoň kousek přírody do svého život  …více»

Zmodernizujte kuchyni a ulehčete si práci

Zmodernizujte kuchyni a ulehčete si práci
8. 12. 2012 Moderní bydlení
Středem každého domova je kuchyně, místo, kde se zhmotňuje láska. Opravdový domov se pozná podle toho, že se rodina samovolně schází u vaření a při jídle. Je to místo, odkud ráno odcházíte každý za  …více»

Květiny v bytě a jejich působení

Květiny v bytě a jejich působení
3. 12. 2012 Domácnost
Neúprosnými kroky se blíží zima a my necháme naše uklizené zahrádky a květiny spát pod sněhovou peřinou a nabrat sil na to, aby nás potěšily zas příští rok.Toto období nám dovolí (hlavně po Vánocích  …více»
 

Zimní zahrada – v souznění s přírodou po celý rok

Zimní zahrada – v souznění s přírodou po celý rok
30. 11. 2012 Zahrádka
Na venkovních zahrádkách už si na podzim a přes zimu neposedíte, máte-li ale rodinný dům, nabízí se možnost pořídit si zimní zahradu. Její využití je velmi různorodé – od pěstování rostlin, posezení  …více»

Zazimování bazénu

Zazimování bazénu
16. 11. 2012 Moderní bydlení
Léto je za námi, končí teplé dny a ve většině domácností už je běžné přitápění. Nikoho by touto dobou nenapadlo skočit do bazénu - pokud by to tedy nebyl bazén vnitřní, pěkně vyhřívaný. Nedá se nic  …více»

Zazimování jahod

Zazimování jahod
13. 11. 2012 Zahrádka
V současném podzimním období je nejvyšší čas myslet na zimu. Otázku přezimování řeší samozřejmě i pěstitelé různých venkovních rostlin, zahrádkáři a podobně. Dnes si řekneme něco o přezimování jahod.  …více»

Zazimování bylinek

Zazimování bylinek
11. 11. 2012 Zahrádka
Pěstování různých bylinek se u nás těší stále větší oblibě. Kdo nemá vlastní zahrádku, snaží se bylinky pěstovat alespoň v květináčích třeba na okenním parapetu. Každá kuchařka potvrdí, že není nad  …více»

Zazimování muškátů

Zazimování muškátů
10. 11. 2012 Zahrádka
Muškáty - pelargonie - jsou oblíbené, vděčné a nenáročné květiny, které zdobí okna nebo balkony jak v rodinných domech, tak i v panelácích. Vyniknou v truhlících, miskách nebo různých závěsných květin  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !