Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Jak se můžu zaregistrovat?

 | 


Registraci provedete tak, že kliknete na odkaz REGISTRACE, který je umístěný na každé stránce v levém boxu pod přihlašovacím formulářem.
Po kliknutí se zobrazí registrační formulář, ve kterém jsou pole, která je nutné vyplnit, označena červenou hvězdičkou. Doporučujeme ale vyplnit i ostatní pole, nezabere Vám to více než minutu navíc a ostatní uživatelky další informace o Vás jistě potěší.


registrace Sama si budete moci v Osobní stránce nastavit, které informace budou veřejné a které jsou soukromé a budou sloužit jen pro komunikaci s námi.

registrace Na jeden email lze registrovat pouze jedno uživatelské jméno. V případě, že se email v registraci již v minulosti objevil, nebude registrace platná. Zda jste zadala správný email se ukáže zeleným nápisem Vložení nové fotografie hned vedle políčka pro vyplnění emailové adresy.

Po vyplnění polí kliknete na Registrovat a bude Vám odeslán potvrzovací email na Vaši emailovou adresu, kterou jste uvedla při registraci. V tomto emailu kliknete na odkaz Dokončit registraci - Vaše registrace bude potvrzena a můžete se přihlásit a využívat všech výhod registrace.
 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !