Nálada má naštěstí poněkud stoupající trend, Antonín je vtipálek, i když mezi ženami to občas zajiskří. Pondělí 15.10. 2012 zakleje čarodějnice Jitka svým rýpáním. A hostitelka jí to kupodivu nevrátí v jejím pohádkovém království ve středu, protože se už moc těšila na pořádnou porci českého vaření, kterého se jí u číšnice Jitky dostane.
Zato v úterý 16.10. 2012 si Monika moc nepochutnala na pestré večeři u Moldavana Artura. Ostatní menu v pořadu Prostřeno už tak barvitá nejsou - třikrát přijde na stůl vepřové maso a s vývary a brambory se opět roztrhl pytel. Petřino menu ale aspoň vypadá jako ze špičkové restaurace. Bude v Brně nuda, nebo prima zábava? To uvidíte, když si nenecháte ujít další díly Prostřeno – tentokrát na jižní Moravě, ale vždy v 18.00 na Prima family!
Prostřeno 17.10. 2012 – Jitka:
Ve středu 17.10. 2012 uvaří v pořadu Prostřeno čarodějnice Jitka (52). Vrátí to Monika ve středu Jitce? Nebo je první hostitelka opravdu trochu mouchy, snězte si mě, jak o ní v pondělí prohlásila starší soupeřka. Monika ale chválila a Jitka se divila - právem. Jitka, která celý život pracuje v pohostinství jako číšnice a hospodská, si prózu své profese kompenzuje bílou magií. A bere to vážně, když pozve soupeře k sobě do pohádky, nelže.
Pohádkový dům v pořadu Prostřeno s datem 17.10. 2012. Její dům se zahradou v Novém Přerově je skutečně jako z Arabeliny pohádkové říše. Jitka čaruje a vzývá přírodu a vyšší bytosti ve vlastním domečku, na počasí se domlouvá s anděly. To je důležité – prostírá se venku, snad se kolem nebude rojit moc much.
Jitka uvaří v pořadu Prostřeno s datem 17.10. 2012 úplně normální poctivé české jídlo, a dobře. „Vychovala dvě děti, měla by být zručná kuchařka,” předpokládají ostatní o Jitčiných kuchařských kvalitách. Jako velká kritička by měla být.
Hovězí s bramborovým knedlíkem a špenátem je podle Moniky, která se už těšila na pořádnou národní baštu, naprostá bomba. Doma se Jitka promění v laskavou hostitelku, která přičaruje kousek štěstí nejen svému hlavnímu chodu, ale i soupeřům.
Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Jitka,
ve středu 17.10. 2012 od 18.00 na Prima family
ve středu 17.10. 2012 od 18.00 na Prima family
Kouřový bod hlavních typů olejů
Velký roční horoskop na rok 2026
Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku
Pampeliškový med - nejoblíbenější recepty




















