Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2024
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Velká 14denní soutěž o lístky na festival Léto lásky do Šiklova Mlýna

2.04. - 15.04. 2018 | Aktuální soutěže
Festival Lásky


Do Šikladu za zábavou a zážitky!


Hledáte nevšední zábavu, nové přátele, zkušenosti a hlavně suprové zážitky? To vše a mnohem více najdete v Šiklandu, v areálu poblíž vesničky Zvole nad Pernštejnem na Vysočině.

Návštěvníky, největšího přírodního zábavního areálu v České republice, čeká každý letní den zábavný program. Ten je plný akčních, dobrodružných a naučných divadel, které jsou dějem koncipované do stylu westernového městečka nacházejícího se v Šiklově mlýně. Letošní rok vás čeká zbrusu nová divadelní show, plná humoru, akce, ale i drama.  Děti se také mohou zabavit na skákacích hradech, zahrát si na indiány a zastřílet si lukem, nebo se stát zlatokopy a vyrýžovat si zlaté kamínky.

Tento rok pořádá Šikland léto nabité akcemi. Je to takové festivalové léto. Čekají vás dva rodinné festivaly – Bluestyle Prima fest a Festival lásky, pro nadšence Šlágr TV je nechystaný – Šlágr fest a milovníci jídla si přijdou na své na Gastro festu.

Více informací najdete na www.sikland.cz, pro zvýhodněné objednávky navštivte www.sikland-shop.cz .

Léto lásky

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o lístky na festival Léto lásky do Šiklova Mlýna  probíhá od pondělí
2. dubna do neděle 15. dubna 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. místo: Dva lístky na festival Léto lásky + poukaz na 10 atrakcí v areálu Šiklův mlýn + Vstup do strašidelného zámku Draxmoor + 300 Kč poukaz na dětský tábor

2. místo: Jeden lístek na festival Léto lásky + poukaz na 10 atrakcí v areálu Šiklův mlýn + Vstup do strašidelného zámku Draxmoor + 300 Kč poukaz na dětský tábor

3. místo: Vstup do Westernového městečka + poukaz na 10 atrakcí v areálu Šiklův mlýn 


Šiklův MlýnVyhodnocení soutěže proběhne dne 16. dubna 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 30. dubna 2018 na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 15. dubna 2018.Nápovědu k soutěžním otázkám hledejte na stránkách areálu Šiklův mlýn


Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !