Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Zvěrolékaři na cestách

Zvěrolékaři na cestách
27. 12. 2009 Knižní tipy
Co se stane, když se parta českých veterinářů, věkem k padesátce, rozhodne vyrazit do Latinské Ameriky? Za Indiány a za zvěří z džunglí, stejně jako za kondory z And? Všichni to nakonec nějak zvládnou …více»

Praha vytvořila nový rekord: Nejdelší vyvěšený vánoční řetěz

Praha vytvořila nový rekord: Nejdelší vyvěšený vánoční řetěz
26. 12. 2009 Kultura
Pražané si poslední adventní neděli užili v originálně romantickém stylu. V parku Stromovka byl za účasti známých tváří vyvěšen lepený papírový řetěz, který si svou délkou vysloužil zápis do Knihy  …více»

Pět hereckých dramat

Pět hereckých dramat
26. 12. 2009 Knižní tipy
Tato kniha je záznamem neúprosně ubíhajícího času. Autor v ní přibližuje osudy pěti hereckých osobností, které mu s nebývalou otevřeností vyprávěly, co obyčejného i neuvěřitelného je potkalo. …více»

Polepšovna mazlíčků 17. Smokie a Jekyll

Polepšovna mazlíčků 17. Smokie a Jekyll
25. 12. 2009 Televizní tipy
V sedmnáctém pokračování populárního pořadu Polepšovna mazlíčků se dozvíme, že ani majitelé kočiček to leckdy nemají se svými miláčky jednoduché. Jako první se nám představí roční kocourek plemene …více»

Legendární hotel Chelsea k vidění v Praze

Legendární hotel Chelsea k vidění v Praze
25. 12. 2009 Kultura
Dva mimořádné projekty věnované legendárnímu hotelu Chelsea v New Yorku spjatému s uměleckou bohémou dvacátého století, jsou nyní k vidění v Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích. …více»
 

Agnes Greyová, příběh z viktoriánské Anglie

Agnes Greyová, příběh z viktoriánské Anglie
25. 12. 2009 Knižní tipy
Životní příběh hlavní hrdinky se dramaticky mění, když se její rodina ocitne ve finančních potížích a ona zvolí jako východisko přijetí práce guvernantky v bohaté rodině. …více»

Kryštof vyráží na Kryštof tour s novým albem „Jeviště“

Kryštof vyráží na Kryštof tour s novým albem „Jeviště“
25. 12. 2009 Novinky
Skupina Kryštof přichystala na leden roku 2010 vydání svého nového alba „Jeviště“ u firmy EMI Music. 15 let své existence oslaví skupina Kryštof nejen tímto počinem. Již 14 dní před vydáním lisovaného …více»

Trénink paměti

Trénink paměti
24. 12. 2009 Knižní tipy
Chcete si dlouhodobě a výrazně zlepšit paměť? Příručka nabízí všem čtenářům mnoho praktických metod a zajímavých cvičení pro zvládnutí problémů s pamětí, učením a koncentrací.  …více»

Znaky a symboly - původ a význam

Znaky a symboly - původ a význam
23. 12. 2009 Knižní tipy
Svět kolem nás je plný znaků a symbolů. Moderní znaky, jako jsou abecedy nebo vlajky, jsou obecně rozpoznatelné a většina lidí rychle odhadne, co znamenají, zatímco mnoho symbolů staršího původu lze …více»

Sám sobě psychologem 2

Sám sobě psychologem 2
22. 12. 2009 Knižní tipy
Chcete se naučit vycházet sám se sebou? Naučit se chovat asertivně a udržet své duševní zdraví? Pak je kniha PhDr. Tomáše Nováka pro vás ta pravá. Věnuje se nejen rodině, dětem, manželství, příbuzným. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !