Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Nenechte se zabít cukrem

Nenechte se zabít cukrem
24. 05. 2022 Knižní tipy
Sladké je vždy spojeno s pocitem pohody, spokojenosti, uvolnění a dobré nálady. Ale bez ohledu na to, jak je konzumace sladkostí příjemná, by si každý z nás měl uvědomit zdravotní riziko zvýšené  …více»

Někdo jiný

Někdo jiný
21. 05. 2022 Knižní tipy
Cassie a Auri… naprosto dokonalé přátelství. Sdílejí spolu byt a mají i společné koníčky: fantasy literaturu a cosplay. A i když si je Cassie jistá, že ji nikdo nezná lépe než Auri, jejich světy jsou  …více»

Nové sliby

Nové sliby
19. 05. 2022 Knižní tipy
V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji  …více»

Tajný pánský knižní klub

Tajný pánský knižní klub
14. 05. 2022 Knižní tipy
Manželství Gavina Scotta je v troskách. Baseballová hvězda Gavin nedávno odhalil ponižující tajemství: jeho žena Thea vždy předstírala to velké O. Toto odhalení je poslední kapkou pro jejich už tak  …více»

Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba

Coco Pinchardová: Moje tlustá opilá svatba
12. 05. 2022 Knižní tipy
Coco Pinchardová má za sebou dost nepříjemných, ale pro pozorovatele zvnějšku vtipných kotrmelců. Teď to vypadá, že se její život konečně vrací do normálu: Po bouřlivém rozvodu a kariérní krizi má  …více»
 

Poslední Mona Lisa

Poslední Mona Lisa
11. 05. 2022 Knižní tipy
Co když v Louvru visí jen kopie? Minulost a budoucnost se prolínají v příběhu o krádežích uměleckých děl, padělatelství a vraždě. Srpen 1911. Vincenzo Peruggia, pracovník muzea Louvre, ukradl obraz  …více»

Mindfulness pro začátečníky

Mindfulness pro začátečníky
10. 05. 2022 Knižní tipy
Cvičení všímavosti v sobě skrývá možnost nejen pomíjivého pocitu spokojenosti, ale opravdového přijetí hlubší jednoty. Tato kniha vás může naučit přetvořit vlastní vztah k tomu, jak přemýšlíte,  …více»

Josephine Bakerová – Tanec jejího života

Josephine Bakerová – Tanec jejího života
8. 05. 2022 Knižní tipy
Extravagantní zpěvačka a tanečnice, majitelka nočního klubu, válečná hrdinka, zámecká paní, matka dvanácti dětí, a nakonec bojovnice za práva černochů po boku Martina Luthera Kinga – to všechno byla  …více»

Do hlubin aneb tajemný svět pod vodou

Do hlubin aneb tajemný svět pod vodou
7. 05. 2022 Knižní tipy
Vydejte se na tajemnou plavbu ponorkou pod vedením kapitána Záhady. Budete při ní brázdit a objevovat světová moře, oceány i sladkovodní hlubiny a seznámíte se s jejich obyvateli. Společnicí vám bude  …více»

Tajemství vyrovnaných matek

Tajemství vyrovnaných matek
6. 05. 2022 Knižní tipy
Cítíte se často ve stresu a pod tlakem požadavků, které na vás klade rodina, partnerství, práce a domácnost? Trpíte kvůli neustálému přívalu obtížných situací, od nocí beze spánku přes nedorozumění  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !