Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Ovládněte svůj čas i život

Ovládněte svůj čas i život
15. 04. 2021 Knižní tipy
Čas je nejcennější věcí, kterou máme. Tato kniha je plná užitečných rad a tipů, jak lépe využívat svůj čas. Čas nemusí ovládat váš život, ale vy se můžete naučit ovládat svůj čas a potenciál, efektiv  …více»

Stín z minulosti

Stín z minulosti
14. 04. 2021 Knižní tipy
Stela přišla o manžela, ale snaží se být silná a vrátit se k normálnímu životu. Hlavně kvůli dcerce Sofii. Najde si novou práci, podnájem v malém domě a do života jí zanedlouho vstupuje nový muž –  …více»

V dobrém i zlém

V dobrém i zlém
8. 04. 2021 Knižní tipy
Lizzie je mladá a úspěšná právnička. Navíc je šťastně provdaná za Sama, který je jí zcela oddaný. Jednoho dne jí zavolá starý známý, jenž je obviněn z vraždy své ženy Amandy, a žádá ji o pomoc. Zach  …více»

Mami, mám hlad

Mami, mám hlad
7. 04. 2021 Knižní tipy
Docházejí vám nápady, co připravit svému děťátku k jídlu, a hledáte inspiraci pro každodenní vaření? Tato kniha vás provede pestrým světem příkrmů pro děti do jednoho roku. Najdete zde rady, jak na  …více»

Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví

Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví
4. 04. 2021 Knižní tipy
Nová kniha Anthonyho Williama z řady Mystický léčitel představuje DETOX jako jednoduchou ozdravnou metodu, která může podpořit léčbu celé řady chronických onemocnění. Domníváte se, že detox není nic  …více»
 

Můžete mít všechno, jen ne vše najednou

Můžete mít všechno, jen ne vše najednou
2. 04. 2021 Knižní tipy
My ženy trpíme nebezpečným a někdy ubíjejícím neduhem, který se nazývá nereálná očekávání. Chodíme po světě s představou, jaké bychom měly být, čeho bychom měly dosáhnout a jak bychom při tom měly  …více»

Další kvítka v bytě: Ruce od hlíny

Další kvítka v bytě: Ruce od hlíny
1. 04. 2021 Knižní tipy
"Kvítek není nikdy dost! Průvodce s nádhernými fotkami pro všechny domácí pěstitele." Přemýšlíte, jak do svého domova vnést ještě více zeleně? Veronika a Nikol, autorky populárního blogu Kvítka v byt  …více»

Ukliďte si v sobě

Ukliďte si v sobě
31. 03. 2021 Knižní tipy
V dnešní době není jednoduché dosáhnout psychické vyrovnanosti a pozitivního přístupu k životu. Různé vjemy k nám přicházejí v takovém nadbytku, že nejsou skutečně roztříděny, natož vstřebávány.  …více»

Zápisník abstinentky

Zápisník abstinentky
28. 03. 2021 Knižní tipy
"Přestat je těžké, ale nejtěžší je vydržet" Detox a protialkoholní léčba je jako výstup na horu – poté, co je absolvujete, ještě zdaleka nemáte vyhráno. Nejdřív musíte bezpečně sestoupit do normálníh  …více»

Dítě na nástupišti

Dítě na nástupišti
27. 03. 2021 Knižní tipy
Praha 1939. Mladá matka Eva má tajemství, které ohrožuje její dcerku Miriam. Ve chvíli, kdy se blíží okupační nacistické síly, pochopí, že musí svou dcerku poslat pryč. Jen tak ji může zachránit. Vše  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !