Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Na kuchyňské frontě

Na kuchyňské frontě
29. 05. 2023 Knižní tipy
Ženy ve Velké Británii musí být v kuchyni značně kreativní. Za okny totiž zuří válka a ponorky přerušily dodávky potravin, takže všichni musí vyjít s málem. Rozhlasový pořad Na kuchyňské frontě, který  …více»

Ať žije přátelství!

Ať žije přátelství!
28. 05. 2023 Knižní tipy
Je možné, že velká většina štěstí, které v životě prožijeme, nepramení ze zamilovanosti ani profesních úspěchů, ale z kvalitních přátelských vztahů? Na základě zkušeností švédských terapeutů  …více»

Domácnosti našich babiček II.

Domácnosti našich babiček II.
27. 05. 2023 Knižní tipy
Domácnosti našich babiček II (maso, ovoce, octy, oleje, marmelády, povidla, nápoje, byliny a různé návody, jak vařily, pekly a spořádané domácnosti vedly naše babičky) od Aleny Gajduškové jsou  …více»

Štěstí je dost pro každého

Štěstí je dost pro každého
22. 05. 2023 Knižní tipy
Také jste již unaveni pozitivním myšlením, seznamy úkolů nebo vědecky podloženými knihami o štěstí, které nefungují? Pak si určitě zamilujete tuto knihu, v níž najdete jednoduchý a hlavně realistický  …více»

Ženy na lovu

Ženy na lovu
21. 05. 2023 Knižní tipy
Svádění vede k posedlosti a posedlost vede k vraždě. Jak daleko byste zašli, abyste zapadli? Sophie chce pro svou rodinu jen to nejlepší – proto se rozhodne opustit slibnou kariéru a z rušného  …více»
 

Pravda o cukru

Pravda o cukru
17. 05. 2023 Knižní tipy
Jak krevní cukr ovlivňuje kvalitu našeho života. Chcete zlepšit svůj zdravotní stav, lépe spát, mít lepší náladu, více energie, lepší pleť, snížit chuť na sladké i svou hmotnost? To vše je možné.  …více»

Opravdový příběh Pavlíny Pořízkové. No Filter

Opravdový příběh Pavlíny Pořízkové. No Filter
26. 04. 2023 Knižní tipy
To dobré, to špatné a to krásné ve výjimečném životě slavné modelky. Bývalá modelka Pavlína Pořízková sestavila sbírku intimních, introspektivních a poučných esejí o úskalích ženství v každém věku  …více»

Proč se cítíme špatně, když se máme tak dobře?

Proč se cítíme špatně, když se máme tak dobře?
15. 04. 2023 Knižní tipy
Lidský mozek je doslova biologický zázrak, jak je tedy možné, že nezvládne zařídit zdánlivě tak jednoduchý úkol, abychom se cítili skvěle? Žijeme v nejlepší éře lidských dějin, přesto se zdá, že proh  …více»

Krimi thriller Konzultant

Krimi thriller Konzultant
14. 04. 2023 Knižní tipy
„Muž, kterého hledáte, na vás čeká v Luční 154, slečno Šimečková. Pospěšte, nechal jsem vám otevřeno…“. Na Karlovarsku řádí sériový vrah. Vyžívá se v neskutečné brutalitě, nesmírně rád se poslouchá  …více»

Pokračování úspěšné kuchařky Mami, mám hlad

Pokračování úspěšné kuchařky Mami, mám hlad
11. 04. 2023 Knižní tipy
Období prvních příkrmů je za námi, ale každodenní vaření dětem je stále oříšek? Také si každý den pokládáte otázku, co malým strávníkům předložit tentokrát? Pak vám bude tato kniha skvělou inspirací!  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !