Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.01. 2021
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Ostrov žije

Ostrov žije
24. 01. 2021 Knižní tipy
Magický příběh o ostrově, který se proměnil v divočinu. Dobrodružná cesta za skutečným já, za láskou a za vnitřní silou, kterou je třeba probudit. O obyvatelích zátoky Steephill Cove se vždycky  …více»

Dopravní prostředky, které pohnuly světem

Dopravní prostředky, které pohnuly světem
23. 01. 2021 Knižní tipy
Ilustrovaná historie dopravy pro všechny zvídavé kluky a holky. Každý z nás někdy cestuje – ale zatímco dnes si můžeme pohodlně vybrat třeba mezi autem, hromadnou dopravou nebo letadlem, vždycky to  …více»

Fitness jóga

Fitness jóga
21. 01. 2021 Knižní tipy
Chcete se zbavit přebytečných kilogramů, vyrýsovat svaly nebo se prostě jen dostat do té správné formy? Vyzkoušejte fitness jógu, která je ideálním nástrojem k procvičení celého těla.  …více»

Nejlepší kniha o miminku

Nejlepší kniha o miminku
9. 01. 2021 Knižní tipy
Praktické rady pro rozvoj dítěte od narození do jednoho roku. Odložte na chvíli knihu a podívejte se na své ruce. Něžně, klidně a pevně obejměte své miminko. Nikdo vaše dlaně umění dotyku neučil  …více»

Knižní hit od Karin Krajčo Babinské Hvězdy na cestě

Knižní hit od Karin Krajčo Babinské Hvězdy na cestě
8. 01. 2021 Knižní tipy
V minulosti stárnoucího slavného herce Igora a jeho dcery, úspěšné spisovatelky Vandy, se skrývá tragédie, která navždy změnila jejich životy. Po letech odcizení se setkávají na Krétě, aby tu splnili  …více»
 

Jednou na útěku, vždycky na útěku

Jednou na útěku, vždycky na útěku
7. 01. 2021 Knižní tipy
Příběh Daniely, který ženám nejspíš připomene části jejich vlastních životů a osudové chyby, které samy udělaly. Daniela řeší dlouhodobý vztah s milencem, který ji zahrnuje pouhými sliby o rozvodu  …více»

Ustláno na betonu

Ustláno na betonu
6. 01. 2021 Knižní tipy
Mysteriózní román nejen pro dívky. Životy dvou hrdinek, které spolu zdánlivě nemají nic společného. Jenže všechno je jinak, než se zdá. Proč David zmlátil Sirku? Proč přišla Šárka domů až v šest ráno?  …více»

Fantazník – Piš, kresli a tvoř vlastní příběhy

Fantazník – Piš, kresli a tvoř vlastní příběhy
5. 01. 2021 Knižní tipy
Nuda, venku prší, zima, ty sedíš doma a z tabletu už tě bolí oči… Co takhle vytvořit si svůj vlastní příběh? Ještě že máš Fantazník! S touto knížkou můžeš cestovat, zavede tě do dalekého Egypta nebo  …více»

Heidi Janků se proměnila v kočičku

Heidi Janků se proměnila v kočičku
4. 01. 2021 Knižní tipy
Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (58) se vrátila do dětství. Namluvila postavu kočičky pro audioknihu Nové příběhy pejska a kočičky. „Pejsek a kočička jsou moje dětství. Byla to má nejoblíbenější  …více»

Nekorektní politická satira Někdo mě má rád

Nekorektní politická satira Někdo mě má rád
3. 01. 2021 Knižní tipy
Jiří Ovčáček, historicky první člověk v dějinách České republiky, který zastává funkci jak první dámy, tak i viceprezidenta, míří plnou parou do učebnic dějepisu. Ještě předtím, než se stane  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !