Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.10. 2021
Dnes má svátek Erik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 17. 10. 2021

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ 17. 10. 2021
17. 10. 2021 Knižní tipy
Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.  …více»

Nový domov Tracy a Jess

Nový domov Tracy a Jess
4. 10. 2021 Knižní tipy
Po přestěhování do Cooksea jsem se rozhodla, že už nebudu taková chudinka. Že budu silná, drsná a odvážná jako máma, když byla malá. Novým bydlištěm Jess a Tracy Beakerových je Skládka – ne ten dětský  …více»

Zátopek

Zátopek
29. 09. 2021 Knižní tipy
Fenomenální běžec Emil Zátopek posunul hranice lidských možností, stal se čtyřnásobným olympijským vítězem a držitelem mnoha světových rekordů. Jeho výkon z olympiády v Helsinkách, kdy vyhrál závody  …více»

Udíme a grilujeme

Udíme a grilujeme
25. 09. 2021 Knižní tipy
Jen u málokteré volnočasové aktivity došlo u nás v posledních letech k tak razantnímu vývoji, jako je tomu u témat spojených s grilováním a barbecue. Vedle stále stoupajícího množství nově  …více»

Mia a svět

Mia a svět
24. 09. 2021 Knižní tipy
Na pulty knihkupectví právě zamířila unikátní kniha pro děti s názvem Mia a svět od autorek Barbary Nesvadbové a Lucie Mádlové. Poutavý příběh děti provází současným světem takovým, jakým je a učí je  …více»
 

Nový román Coura o lásce, iluzích a hledání štěstí

Nový román Coura o lásce, iluzích a hledání štěstí
18. 09. 2021 Knižní tipy
Na pulty knihkupců míří knižní novinka herečky a skvělé vypravěčky Jany Bernáškové – Coura. Autorka do literárního světa vstoupila úspěšnou prvotinou Jak přežít svého muže, která se krátce po vydání  …více»

Instamozek

Instamozek
12. 09. 2021 Knižní tipy
Máte potíže s usínáním? Dokážete se delší dobu soustředit jen s obtížemi? Toužíte po dokonalém životě celebrit ze sociálních sítí? Kniha renomovaného švédského psychiatra se zabývá dopadem „digitálníh  …více»

Série Průšvihy drzého (zá)školáka od Ládi Hrušky přichází s třetím dílem

Série Průšvihy drzého (zá)školáka od Ládi Hrušky přichází s třetím dílem
11. 09. 2021 Knižní tipy
Že prázdniny u babičky a dědy mohou být plné dobrodružství a překvapení, ukáže již třetí díl ze série Průšvihy drzého (zá)školáka s podtitulem Trapné hlášky (pra)rodičů. Její autor, Láďa Hruška, se na  …více»

Síla nicnedělání

Síla nicnedělání
10. 09. 2021 Knižní tipy
Stává se vám, že si za žádnou cenu nedokážete vybavit nějaké slovo, jméno nebo údaj? Chvíli si lámete hlavu, ale pak vzdychnete a snažení vzdáte. A v tu chvíli si vzpomenete! To se právě ve vašem  …více»

Majonéza k snídani

Majonéza k snídani
9. 09. 2021 Knižní tipy
Nový samostatný román Markéty Lukáškové. Se svou prvotinou Losos v kaluži objela republiku v rámci divadelního projektu Listování a napsala podle ní scénář, který nyní čeká na filmové zpracování.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky