Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.06. 2024
Dnes má svátek Zbyněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

SuperStar 2015 přináší řadu novinek

30. 08. 2015 | Aktuality
Nový ročník SuperStar 2015 startuje na Nově už v neděli 30.8. 2015 ve 20:20. Nová série přinese řadu novinek, které vystupňují napětí a zamíchají kartami! Co všechno pro diváky tvůrci pořadu připravili? 

Novinky v  SuperStar 2015:


Jedno CD může rozhodnout

Letos soutěžící dostávají šanci, jaká se jim nenaskytla ani v jednom z dosavadních ročníků SuperStar. Poprvé mohou sami rozhodnout o svém osudu! Každý soutěžící si totiž před vstupem k porotě vybírá jedno ze čtyř CD představujících jednoho z porotců. Pokud dojde k remíze a od poroty zazní dvakrát ANO a dvakrát NE, rozhoduje verdikt porotce, jehož CD si soutěžící vybral. Vyplatí se taktizovat, nebo se spolehnout na svůj instinkt?

SuperStar 2015 přináší řadu novinek"Nekonečný" tunel

Jednou z nejvýraznějších novinek nové SuperStar je chodba, která během castingů vede k místnosti s porotou. Touto chodbou musí projít všichni soutěžící, kteří touží porotě předvést své pěvecké schopnosti. „Tady mají poslední příležitost vydýchat se, uklidnit se a připravit se na okamžik, který jim může změnit život. Právě na této chodbě začíná jejich cesta ke slávě,“ říká o novince režisér a kreativní producent show Pepe Majeský.

Nová tvář v porotě - Klára Vytisková

Mezi ostatní porotce zapadla skvěle, rozumí si s nimi po profesionální i lidské stránce. Klára je velmi přímá, to, co řekne, má vždy hlavu i patu a má respekt i u soutěžících,“ prozradil zdroj ze zákulisí show o nové porotkyni. Mezi ostřílené porotce Pala Haberu, Ondřeje Soukupa a Martu Jandovou totiž přibyla nová tvář - mladá zpěvačka, skladatelka a módní ikona Klára Vytisková. Proslavila se jako zpěvačka kapely Toxique, se kterou procestovali celý svět a v roce 2009 získali prestižní sošku Anděl v kategorii Objev roku. V roce 2013 se rozhodla rozjet i svůj autorský hudební projekt KLARA. Klára je známá také jako milovnice módy, extravagantních modelů a perfektního stylu. Největší radost jí dělá 9 měsíční dcerka Emilie, kterou má s manželem Romanem - bubeníkem z kapely Toxique.

Víc emocí

Nervozita, napětí, obrovská radost, úleva, ale i zklamání či hněv - všechny tyto a ještě další emoce zažívají mladí zpěváci na castinzích. Letos je navíc s nimi mohou prožívat i rodiče, partneři či kamarádi. Další z novinek je totiž sál - tzv. shromaždiště, kde jsou spolu se soutěžícími i jejich blízcí a navíc mohou jejich vystoupení před porotou sledovat na obrazovce i s ostatními soutěžícími.

Nová atraktivní místa

Dřívější epizody s názvem Divadlo letos nahradí díly nazvané Super výběr, které se odehrávají na mimořádně atraktivním místě - na písečné pláži. Místem pro natáčení se stal pražský areál u Vltavy Žluté lázně. „Natáčelo se také v netradičním prostoru Poldovky v Kladně, kde v minulosti sídlily ocelárny. Industriální areál má jedinečnou atmosféru, která nás naprosto dostala,“ říká Pepe Majeský.

SuperStar 2015 startuje již v neděli 30.8. 2015
a přináší celou řadu novinek.


Zdroj, foto: Archiv TV Nova

Vendula Vrablová
ChytráŽena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Pořad se mi opravdu líbí, proto jej pravidelně sleduji a komu se nelíbí ať se prostě na něj nedívá a nepíše blbiny.
Obrázek uživatelky
profil
Mně se to pořád líbí Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Souhlasím s názorem, že vysílat aktuální řadu je nesmysl, když ta předchozí měla nízkou sledovanost (alespoň v Ćechách, neznám přesná čísla ze Slovenska, ale tam prý byla sledovanost vyšší. Kdo něco umí, tak se bohužel bez známostí v hudbě nemůže prosadit díky různým Janečkům, Davidům a hudebním manažerům typu Ledvina, Červinka, Wronka a vydavatelství Universal, kteří si prosazují jen své oblíbence a tak těm, kteří nemají v branži známosti ani rodiče ředitele, starosty, bohaté podnikatele nezbývá nic jiného, než se přihlásit do talentové soutěže.
Ti, co se nenechali semlít, nepodepsali nevýhodné smlouvy a sami skládají a píší, tak se prosadili. Zbytek ukončil kariéru nebo zpívá v muzikálech.
Obrázek uživatelky
profil
on na to ještě někdo kouká?? to musí být unudění zoufalci a pak snad rodina. Napadá mě, jak obchází školy a nabízí volné vstupenky..Pokud někdo opravdu umí,dokáže se prosadit a co udělají s krásnými původně silnými osobnostmi,kdy z nich vizážisti udělají prefabrikát..Nebýt smluv,kdy se musí aniž by věděli,co s nimi bude "konáno" předem podepsat,jinak mají smůlu. Počáteční pěvecké zjevení pak končí bez osobnosti,masomlejnek je semele všechny a zničí právě tu osobnost a udělá z nich nemyslící zjevy, které jim jsou vděčné...a prodají sebe sama Smajlík Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles