Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Domácnost

Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře

Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře
25. 02. 2017 Domácnost
Patříte mezi ženy, které uklízejí v každé volné chvíli a všechny předměty v jejich domácnosti mají své místo? Nebo vám pár šmouh na podlaze a pohozené oblečení na křesle tolik nevadí? Každá domácnost  …více»

Co dělat, když ztratím klíče

Co dělat, když ztratím klíče
24. 02. 2017 Domácnost
Tuto situaci snad zažil každý: šmátrání po kapsách či kabelce, ale klíče nikde! Co dělat, když se nám něco takového stane? Šest rychlých rad, jak postupovat při ztrátě klíče, jsme pro vás připravili  …více»

Umíte uklízet?

Umíte uklízet?
23. 02. 2017 Domácnost
Jste otrokem vašeho domova a nevíte proč? Uklízíte celý den v kuse a stejně máte pocit, že je doma nepořádek hned, jakmile s namáhavým úklidem skončíte? Možná nemáte vhodný systém, nebo neumíte  …více»

Spát s dětmi v posteli, ano či ne?

Spát s dětmi v posteli, ano či ne?
20. 02. 2017 Domácnost
Spaní s dítětem v posteli má při dodržování nezbytných opatření mnoho výhod. Přečtěte si o nich víc.  …více»

Špatné počasí přeje online nákupům potravin

Špatné počasí přeje online nákupům potravin
28. 01. 2017 Domácnost
Zatímco letní měsíce se pro mnohé nesou ve znamení čerstvých potravin na farmářských trzích, mrazy ukazují nyní sílu jiného fenoménu – online e-shopů s potravinami. Češi si rychle zvykají na komfort  …více»
 

Jarní generální úklid. Zn.: Rychle a efektivně

Jarní generální úklid.  Zn.: Rychle a efektivně
24. 01. 2017 Domácnost
Do dokonale uklizeného a hlavně čistého domova se každý vrací rád. Obzvláště po dlouhé zimě, kdy se vše začíná probouzet k životu, volá většina domácností po důkladné očistě. Ať chcete nebo ne, generá  …více»

Jak správně zabezpečit domácnost?

Jak správně zabezpečit domácnost?
26. 12. 2016 Domácnost
Cítíte se doma v bezpečí? Co když to tak úplně není? V Česku bylo do konce října vykradeno 5047 bytů a rodinných domů. Možná jste nedávno koupili nový zámek a jste v klidu, jenže zabezpečení není jen  …více»

Jak na rychlý úklid?

Jak na rychlý úklid?
25. 12. 2016 Domácnost
I úklid před vánoci může být rychlý a účinný, stačí dodržet naše desatero! Uklízejte shora dolů – v místnosti začínáme lustrem, končíme podlahou. Uklízejte od okna ke dveřím – pokud hodláte mýt i okna  …více»

Jak doma chytře skladovat potraviny, aby déle vydržely čerstvé?

Jak doma chytře skladovat potraviny, aby déle vydržely čerstvé?
21. 12. 2016 Domácnost
Většina z nás postupuje obdobně. Když se vrátíme z nákupu, vyložíme tašky a nakoupené potraviny bezmyšlenkovitě umístíme na obvyklé místo, které jsme jim kdysi dávno vyhradili. Přemýšleli jste někdy  …více»

Vybíráme sušičku prádla

Vybíráme sušičku prádla
19. 11. 2016 Domácnost
Sušičky prádla jsou výdobytkem moderní doby, bez kterého si mnozí nedovedou představit fungování domácnosti. Všude tam, kde není prostor pro sušení prádla na věšáku, je sušička neocenitelným  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !