Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.06. 2019
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Farmář hledá ženu 14.3. 2014

14. 03. 2014 | Poslední díl
Farmáři a jedna farmářka mají před sebou těžký úkol – poslat jednoho z nápadníků a nápadnic domů. Vyřazování, které se na některých farmách zvrhne víc, než si kdokoli dovede jen představit, uvidíte v show Farmář hledá ženu již v pátek 14.3. 2014 ve 20.15 na Primě.

Farmář hledá ženu – 14.3. 2014:


Pracuješ skvěle, ale...“ říká Petr, který předá slunečnici na rozloučenou jedné z nápadnic. Nechtěl už celou situaci napínat, a tak tím otevře další premiérový díl farmáře. Která z dívek neudrží slzy a opustí Petrovu farmu? Po jejím odjezdu boj o Petra pokračuje. Farmář si pro zbylé dívky připraví závody na traktorech. Která z nich bude šikovnější a co pak za odměnu od Petra dostane?

Farmář hledá ženu 14.3. 2014U Pavla se schyluje k velkému zvratu. Lída má pro Pavla a Sašu informaci, ze které se prý posadí na zadek. O čem tak dlouho přemýšlela? A bude mít Pavel ze zprávy radost? Jiří se v show Farmář hledá ženu s datem 14.3. 2014 snaží oddálit okamžik rozhodnutí, jak jen to jde, a tak vzal dámy na výlet do Telče. Bohužel vyřazování je nutné. Podle čeho se Jiří bude rozhodovat a jak svůj výběr odůvodní?

Josef si pro svoje dámy připraví cyklovýlet na zámek do Nových Hradů. Simona jízdu na kole předem vzdává a jede napřed autobusem. Podle programu to skoro vypadá, že Josef na vyřazování zapomněl. „To budou funět jak svině, když jde z bukvic, až budou šlapat do těch kopečků. Já jim teda říkal, že tu žádný nejsou,“ říká s lehkým úsměvem na tváři. Na Kataríně je hned znát „radost“, jakou jí Josef výletem udělal. Nadávky na Josefovu adresu bude chrlit celou cestu – a ani Libuška nebude ušetřena. Dojedou nakonec do cíle a dojde vůbec na vyřazování?

Tři dny, tři muži a jedna slunečnice. Uteklo to jako voda a Zuzka se musí v dalším dílu show Farmář hledá ženu s datem 14.3. 2014 rozhodnout, kdo pojede domů. „Já vůbec nevím, co říct. Že bych se vyčuraně zeptala, jestli někdo nechcete domů dobrovolně, že byste mi to ulehčili?“ překvapí farmářka své nápadníky. Nevinného vtipu se jeden z mužů chytí. A Zuzku tím hodně zaskočí. Který z nich to bude a jak svůj odchod zdůvodní?

Sledujte další díl další řady show Farmář hledá ženu
v pátek 14.3. 2014 od 20:15.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Farmář hledá ženu 14.3. 2014:

Farmář hledá ženu 14.3. 2014
Farmář hledá ženu 14.3. 2014
Farmář hledá ženu 14.3. 2014
Farmář hledá ženu 14.3. 2014
Farmář hledá ženu 14.3. 2014
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !