Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 01.12. 2020
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Křížem krážem Izraelem: Od Akka po Golany

19. 11. 2020 | Televizní tipy
Zemí, kde se potkávají dějiny několika náboženství, zemí posvátných míst i úchvatných přírodních krás nás provede herečka Veronika Žilková.

V pořadu Křížem krážem Izraelem: Od Akka po Golany navštívíme s ní poslední křižácké město, vesnici pojmenovanou po T. G. Masarykovi Kfar Masaryk a dojedeme až na hranici se Sýrií do Golan, na nejvyšší horu Izraele – horu Hermon. Režie B. Tuček (Premiéra)

Dnešní pouť s Veronikou začneme návštěvou poslední křižácké državy ve Svaté zemi – v legendárním Akkonu. Město, které dobyl Alexandr Makedonský nebo Richard Lví Srdce, ale Napoleon odtáhl s nepořízenou. Přejedeme do kibucu pojmenovaném po prezidentu Masarykovi.

Křížem krážem IzraelemProjdeme se po přírodní rezervaci Banias se zbytky prastarého města spolu se svatyní boha Pana. Zjistíme, jak se to má s prameny Jordánu. Na Golanských výšinách prozkoumáme pevnost Nimrod. Cestu zakončíme v centru kabalistického učení, ve městě Safed.

Křížem krážem Izraelem: Od Akka po Golany můžete sledovat 19. 11. 2020 od 21,25 hodin na ČT2!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !