Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.04. 2017
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Kobra vás uštkne po přečtení prvních řádků

Kobra vás uštkne po přečtení prvních řádků
26. 04. 2017 Knižní tipy
Krveprolití v penzionu poblíž Franschhoeku musí mít na svědomí profesionální vrah – tři oběti, tři přesné zásahy do hlavy. Nevysvětlitelná rytina plivající kobry a zběsilý mediální kolotoč nejsou to  …více»

Muž s nádherným hlasem

Muž s nádherným hlasem
25. 04. 2017 Knižní tipy
Známá americká psychoterapeutka a socioložka Lillian B. Rubin vybrala ze své praxe několik terapeutických příběhů, které pro ni byly náročné, stály jí hodně sil. Jdou to příběhy, kdy, jak sama říká,  …více»

Marlene

Marlene
22. 04. 2017 Knižní tipy
Krásná, talentovaná a neobyčejně přitažlivá Marie Magdalene Dietrich působí vznešeně a nedosažitelně, přesto výčet jejích milenců a milenek je skutečně impozantní. Možná tak chce zapomenout na to, že  …více»

Tuhle knihu nejez

Tuhle knihu nejez
21. 04. 2017 Knižní tipy
Je to kniha nekniha. V čem to spočívá? Každá stránka totiž vybízí k nějaké naprosto originální a bláznivé aktivitě. Čtenář je zároveň i tvůrcem. A pořádně se při tom vyřádí. Terapie? Proč ne? Anebo  …více»

Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady - nejkrásnější pověsti

Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady - nejkrásnější pověsti
20. 04. 2017 Knižní tipy
Nejen hrady a zámky, ale i skály, rybníky a obyčejná stavení jsou opředeny kouzelnými pověstmi o tajemných obrech, trpaslících, vodnících, zbloudilých duších i strašidelných tvorech. Co skrývá  …více»
 

Vášnivý lhář

Vášnivý lhář
19. 04. 2017 Knižní tipy
Vášnivá dvojka, která nechce randit, natož se zamilovat... anebo si to jen nalhává? ​London Hughesová se po několika letech strávených na vysoké škole oddává surfování, po nocích pracuje za barem,  …více»

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den

Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den
18. 04. 2017 Knižní tipy
30 nových receptů v kapesním vydání od autorky bestselleru Lahodně s Ellou. Tato kniha je první ze série plánovaných knih chutných, výživných a superrychlých receptů v malém formátu. Ella miluje  …více»

Pomeranče v podprsence

Pomeranče v podprsence
15. 04. 2017 Knižní tipy
Nenechte si ujít Román o dospívání a o první lásce od oceňované autorky. Medard Koukol má dvě slabosti – chemii a spolužačku Markétu. Ve své utajené laboratoři zkoumá nejen chemické sloučeniny, ale  …více»

Jezevčíkova kocovina

Jezevčíkova kocovina
8. 04. 2017 Knižní tipy
Jezevčík Herkules konečně našel své milované paničce Carolin toho pravého muže: Marka, veterináře a opravdového znalce psů. Když se všichni sestěhují do bytu nad Markovou ordinací, je Herkules přímo  …více»

Nejkrásnější výlety na pevnosti a opevnění

Nejkrásnější výlety na pevnosti a opevnění
7. 04. 2017 Knižní tipy
Polička, Josefov, Darkovičky, Kurdějov, Králická pevnostní oblast, Tachov, Terezín, Brno, Šatov, Kouřim, Curia Vítkov, Jihlava, Pražská čára, Olomouc, Žumberk, Hanička, Běloveský pevnostní skanzen,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !