Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Kdy se slaví Halloween v roce 2017?Kdy se slaví Halloween v roce 2017? Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 20.10. 2017
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat

Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat
19. 10. 2017 Knižní tipy
Která z žen by neznala obávaný jojo-efekt? Celoživotně bojujete s váhou, a když už se konečně dostanete na tu svou vysněnou, najednou se váha „zhoupne“ a jste tam, kde jste byly. Můžete začít nanovo  …více»

Velké maličkosti

Velké maličkosti
17. 10. 2017 Knižní tipy
Ruth je zkušená sestra pracující na novorozeneckém oddělení. Vlastní dítě vychovává sama, neboť je vdovou po válečném hrdinovi. Nyní stoj í před soudem, protože je obviněná ze smrti novorozence – syna  …více»

Fidget spinner a další kultovní antistresové hračky

Fidget spinner a další kultovní antistresové hračky
7. 10. 2017 Knižní tipy
Určitě jste ho již zahlédli v rukou kolemjdoucích nebo dětí. Možná vás zajímá, o co jde, co se s ním dá dělat, kdo ho vynalezl nebo proč se stal tak rychle populární.  …více»

Zaťukej mi na srdce

Zaťukej mi na srdce
2. 10. 2017 Knižní tipy
Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi.  …více»

Mužský kód

Mužský kód
30. 09. 2017 Knižní tipy
V minulosti se muži řídili tím, co autor nazývá mužským kódem – pevným souborem vodítek a norem, které vedly muže ke stoicismu, tichosti a síle. Změny mužské role v posledních desetiletích vyvíjejí  …více»
 

Nelinka a Jezero nádherných ploutví

Nelinka a Jezero nádherných ploutví
26. 09. 2017 Knižní tipy
Zajda je plyšový zajíc. Má fialový kožíšek, růžový čumáček, dlouhé uši a ocásek. Když se dospělí nedívají, ožívá. Může mluvit, běhat a hrát si stejně jako vy. Nelinka je Zajdova nejlepší kamarádka  …více»

Naučte se kreslit 3D obrázky

Naučte se kreslit 3D obrázky
23. 09. 2017 Knižní tipy
Iluze nepatří jen iluzionistům, i vy se můžete naučit ošálit někomu zrak, a to jen pomocí tužky a štětce. Světově uznávaný 3D umělec Stefan Pabst vás ve své knize Naučte se kreslit 3D obrázky provede  …více»

Smrtící byznys

Smrtící byznys
16. 09. 2017 Knižní tipy
Ellen dorazí do Ugandy, země plné bídy, aby na zdejší klinice pomáhala trpícím dětem. Iluze o léčbě ji brzy přejdou. Děti, které dostaly falešné léky na malárii, totiž umírají. Když se Ellen obrátí na  …více»

Uvolněné rodičovství

Uvolněné rodičovství
15. 09. 2017 Knižní tipy
Snaha o dokonalost, maximální bezpečí a optimální rozvoj potomkových schopností vede k vyčerpaným rodičům a přetíženým dětem. V reakci na takové děti a rodiče rozvíjí autorka koncept uvolněného  …více»

Desáté proroctví

Desáté proroctví
12. 09. 2017 Knižní tipy
V tomto napínavém a vzrušujícím příběhu se hlavní postava vydává na dobrodružnou výpravu za hledáním Desátého proroctví. Cesta vede bránou do jiné dimenze, ke vzpomínkám na zážitky z minulých životů  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !