Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Nový seriál Slunečná míří k divákůmNový seriál Slunečná míří k divákům Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.01. 2020
Dnes má svátek Otýlie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Praktický domácí lékař od A do Z

Praktický domácí lékař od A do Z
21. 01. 2020 Knižní tipy
Kniha je praktickou příručkou plnou jednoduchých rad na drobná trápení i nepolevující zdravotní problémy. Vychází z toho, že nejdůležitější léčební prostředky najdete v kuchyni či v přírodě kolem nás  …více»

Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení

Zlepšete si paměť, koncentraci a myšlení
14. 01. 2020 Knižní tipy
Kdo nezná situace, kdy si nemůže vzpomenout na jméno člověka, se kterým má schůzku, musí si pokaždé znovu dohledat něčí telefonní číslo či PIN, nemůže najít klíče, propásne termín jednání nebo za  …více»

Josef Větrovec Větrák

Josef Větrovec Větrák
13. 01. 2020 Knižní tipy
První životopisná kniha o vynikajícím českém herci, Josefu Větrovcovi. Díky svému plastickému herectví a sametově hlubokému hlasu s charakteristickým témbrem, byl hercem velkých dramatických i  …více»

Módní triky pro správné holky

Módní triky pro správné holky
11. 01. 2020 Knižní tipy
Zajímáš se o módu, máš ráda šperky a další doplňky? Máš šikovné ruce a baví tě vyrábět různé drobnosti pro sebe i pro své přátele a rodinu? V této knize najdeš spoustu úžasných nápadů, jak si obnovit  …více»

Strečink pro aktivní život

Strečink pro aktivní život
10. 01. 2020 Knižní tipy
Instruktorka jógy a koučka zdravého životního stylu Jessica Matthewsová pro vás vytvořila jednoduché protahovací cviky a sestavy a bude vaší průvodkyní na cestě k co nejlepší formě. Bez ohledu na věk  …více»
 

O výživě

O výživě
9. 01. 2020 Knižní tipy
Komplexní a v Česku unikátní příručka k tomu, jak se zdravě a rozumně stravovat, je společným dílem Andrey Jakešové a Veroniky Pourové, zakladatelek poradny Ne hladu. Mediálně známá dvojice odbornic  …více»

Tohle je marketing!

Tohle je marketing!
8. 01. 2020 Knižní tipy
MŮŽETE DĚLAT TAKOVÝ MARKETING, POD KTERÝ SE S HRDOSTÍ PODEPÍŠETE! V průběhu uplynulého čtvrtstoletí inspiroval Seth Godin miliony podnikatelů, lídrů a fanoušků všech možných profesí. Nyní poprvé  …více»

Divy světa

Divy světa
7. 01. 2020 Knižní tipy
Tato kniha je věnovaná nejúžasnějším světovým památkám. Chceme vám vyprávět příběh každé z nich tak, aby vás skutečně zaujal. Proto jsme si u každé památky vybrali osobu, která je s příběhem či  …více»

Mateřství se mi stalo pastí

Mateřství se mi stalo pastí
6. 01. 2020 Knižní tipy
Pojmem „mateřská deprese“, který autorka sama definovala, dosud nebyl dostatečně popsán a odborně zkoumán a rozumí se jím dlouhodobý depresivní stav, jímž průběžně trpí matky malých dětí s  …více»

Radčina kuchařka bez lepku – SLAVNOSTI

Radčina kuchařka bez lepku – SLAVNOSTI
2. 01. 2020 Knižní tipy
Zvládáte každodenní bezlepkové stravování, ale rádi byste svůj jídelníček obohatili i ve sváteční dny? Třetí kniha známé autorky vám přináší na 120 nových receptů, které zpestří vaši slavnostní  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !