Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.10. 2018
Dnes má svátek Havel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Oblečky a doplňky pro psy

Oblečky a doplňky pro psy
14. 10. 2018 Knižní tipy
"Zabalte své mazlíčky do oblečků vytvořených s láskou a péčí, uvidíte, že to náležitě ocení. " Kabátky, obojky, polštářky, svetříky i milé zábavné hračky. Vybavte svého čtyřnohého miláčka originálními  …více»

Kašlu na muže!

Kašlu na muže!
13. 10. 2018 Knižní tipy
Znáte to, dvacítka daleko a třicítka stále blíž, spolužáci z vysoké budují kariéry, kamarádky si pořizují děti, a některé i manžely, a všechny drbny z okolí se vyptávají, kdy bude svatba. Jenže Katka  …více»

Nesmrtelní

Nesmrtelní
12. 10. 2018 Knižní tipy
Kniha Nesmrtelní Miloše Zapletala přibližuje čtenářům aktivity mnoha známých osobností navzdory jejich pokročilému věku. Vybral si 43 slavných „mladých staříků“, jak je nazývá, jejichž průměrný věk  …více»

1000 míst, která musíte vidět, než zemřete

1000 míst, která musíte vidět, než zemřete
11. 10. 2018 Knižní tipy
1 000 MÍST, 1 000 ZÁŽITKŮ. Každý z nás má v hlavě nějaký pomyslný seznam přání, která si touží jednoho dne splnit, seznam míst, která touží vidět. Často nám však v cestě stojí práce, rodina, škola,  …více»

Báchorky blanického rytíře

Báchorky blanického rytíře
9. 10. 2018 Knižní tipy
Báchorky blanického rytíře z pera Miloše Zapletala jedinečným způsobem aktualizují známé motivy o blanických rytířích. Jeden z nich se totiž zatoulá pod bájnou horu Blaník, kde nachází nejrůznější  …více»
 

Zázračná voda

Zázračná voda
3. 10. 2018 Knižní tipy
Masaru Emoto vyfotografoval během let svého výzkumu tisíce krystalů vody, ovšem jen několik z nich bylo tak krásných a sugestivních jako ty, které vznikly pod vlivem slov „láska a vděčnost“. V knize  …více»

Pečujte o svůj vztah

Pečujte o svůj vztah
2. 10. 2018 Knižní tipy
Cesta k pozitivní změně partnerského vztahu nepřináší žádný zázračný návod na štěstí, ale pracuje s tím, co má dvojice stále ještě k dispozici a může to změnit. Velmi jemná, citlivá a čtivá příručka  …více»

Ptákoviny pirátského papouška

Ptákoviny pirátského papouška
1. 10. 2018 Knižní tipy
Že papoušci nemůžou zažít žádné pořádné dobrodružství? Tak to jste tedy na omylu, ne-li na větvi! Jsem papoušek Rudy a v životě jsem toho zažil už dost. Unesli mě z rodného hnízda, šel jsem z klece d  …více»

Nedostupný otec

Nedostupný otec
30. 09. 2018 Knižní tipy
Problémy mezi otcem a dcerou mohou narušit identitu mladých žen i žen ve středním věku, vést u nich k pocitu, že si nezaslouží lásku a že jsou bezcenné. To pak může omezit její schopnost navazovat a  …více»

Jezevčíkovy trable

Jezevčíkovy trable
29. 09. 2018 Knižní tipy
Jaká báječná rodina! Carolin žije společně se zvěrolékařem Markem a jeho dcerou Luisou. S nimi je přirozeně jezevčík Herkules, pro něhož je štěstí jeho smečky to nejdůležitější na světě.Konečně se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky