Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.11. 2020
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Chyba není konec světa

Chyba není konec světa
23. 11. 2020 Knižní tipy
Když uděláme chybu, cítíme se děsně a zdá se nám, že se blíží konec světa. V téhle knize zjistíš, že z chyb se nestřílí a naučíš se, jak s nimi pracovat. Říká se, že kdo nic nedělá, ten nic nezkazí,  …více»

Holka, kterou nechtěli

Holka, kterou nechtěli
20. 11. 2020 Knižní tipy
Jessie je holka, kterou nechtěli. Holka s dramatickým osudem, který se nakonec povede proměnit, i když to je za cenu náročné práce lidí kolem ní a také samotné Jessie. Torey Hayden v knize popisuje  …více»

Tři opice - kriminální povídky

Tři opice - kriminální povídky
18. 11. 2020 Knižní tipy
Zlo má mnoho tváří. V kriminálních povídkách policisty Davida Urbana se potkáváme se sériovým vrahem, který u svých obětí zanechává figurku tří opic. S policistou, který má v popisu práce chránit, ale  …více»

Zamilované povídky

Zamilované povídky
17. 11. 2020 Knižní tipy
Říká se, že první láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pamatujeme jeho číslo. Hrdinové Zamilovaných povídek Michala Viewegha, Petry Soukupové nebo Petra Šabacha o tom vědí své – a hořkosla  …více»

Papírové dekorace

Papírové dekorace
13. 11. 2020 Knižní tipy
Podrobné návody jak vyrobit dekorace z papíru k slavnostním příležitostem, pro vlastní potěšení, nebo jako originální dárky. V knize jsou vedle názorných postupů připojené také nápady, jak tyto deko  …více»
 

Rande na balkoně

Rande na balkoně
7. 11. 2020 Knižní tipy
Romantiku a humor nepřemůže ani zákaz vycházení. „Zůstaňte doma! Zůstaňte doma!“ znělo z reproduktorů opuštěnými ulicemi Milána. Nikdo nebyl připravený na to, že život najednou zamrzne. Alex se ocitl  …více»

Zážitky z karantény Haliny Pawlowské

Zážitky z karantény Haliny Pawlowské
6. 11. 2020 Knižní tipy
Koronavirová karanténa zastavila kolotoč pracovních povinností také známé moderátorce a spisovatelce Halině Pawlowské. Najednou seděla tři měsíce doma, a tak o tom napsala deník, ze kterého vznikla  …více»

Porodní sestra z Osvětimi

Porodní sestra z Osvětimi
4. 11. 2020 Knižní tipy
Anděl naděje v táborech smrti nebo jinými slovy příběh hrdinské ženy, který je inspirovaný děsivými skutečnými osudy Stanislawy Leszcyńské, která, ač sama postižena brutalitou nacistů, neváhala ani  …více»

Vězňova žena

Vězňova žena
2. 11. 2020 Knižní tipy
Izzy by si tolik přála vést poněkud zajímavější život, než jí nabízí středomoravská vesnice. A teď, za války, je to ještě mnohem horší. Samá dřina, žádná radost. Pak se ale najednou všechno změní: na  …více»

Americká princezna

Americká princezna
30. 10. 2020 Knižní tipy
Když Amerika zvítězila v Revoluční válce, nabídl lid generálovi Georgi Washingtonovi korunu. O dvě a půl století později sedí rod Washingtonů stále na trůnu. Čím více se blíží okamžik, kdy se z prince  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !