Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 08.12. 2019
Dnes má svátek Květoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Po italsku do hubky

Po italsku do hubky
7. 12. 2019 Knižní tipy
Jaký je ten správný recept na vynikající oblíbený šťavnatý pokrm, který s sebou Italové berou na rozpálenou pláž či na dlouhou horskou túru? Co je chutnější než famózní pizza spacca bicchieri čili  …více»

Láska a sýr v Paříži

Láska a sýr v Paříži
5. 12. 2019 Knižní tipy
Jak nejlépe přežít zlomené srdce? Ella se po nečekaném rozchodu vydává z Austrálie do Paříže a začíná nový, dobrodružnější život. Neumí ani slovo francouzsky, přesto si najde práci i svůj oblíbený  …více»

Jak hubnout a nezblbnout

Jak hubnout a nezblbnout
1. 12. 2019 Knižní tipy
Člověk hubnoucí má těžký život – jeho boj je celoživotní a obvykle neúspěšný. Ani společnost mu nijak nepomáhá, neboť odmítá přijmout opatření na ochranu před kulinářskými svody. A život mu do cesty  …více»

Homeless Guide

Homeless Guide
30. 11. 2019 Knižní tipy
Jsou ve městech celého světa i naší republiky – lidé bez domova. Říkáme jim bezdomovci, houmlesáci nebo tuláci a často je přehlížíme. Někdy se možná zamyslíme – jak se to tak stane, že se z běžného  …více»

Vojtěch Bernatský: Dvojtáta

Vojtěch Bernatský: Dvojtáta
29. 11. 2019 Knižní tipy
"Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný." „Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále  …více»
 

Nenávist aneb konečně přišel čas uskutečnit plán

Nenávist aneb konečně přišel čas uskutečnit plán
28. 11. 2019 Knižní tipy
Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku.  …více»

Rozhněvaná žena

Rozhněvaná žena
27. 11. 2019 Knižní tipy
Hněv je stále považován za cosi nepatřičného, přijatelného pouze u "silnějšího" pohlaví. Proto mají mnohé ženy sklon v sobě pocity hněvu potlačovat a fungovat v roli usmiřovatelky, což s sebou může  …více»

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi
26. 11. 2019 Knižní tipy
O té nejlepší a zároveň nejhorší stránce lidství, o síle rodinného pouta a nezdolnosti lidského ducha. Skutečný příběh. Gustav Kleinmann, vídeňský židovský čalouník, je v roce 1939 zatčen nacisty a  …více»

Poutník, čarodějnice a červ

Poutník, čarodějnice a červ
24. 11. 2019 Knižní tipy
Poutník a prokleté dítě. Kouzla a magie. A samozřejmě draci... Vítejte zpátky ve světě Alagaësie. Už je to rok, co Eragon opustil Alagaësii, aby vyhledal vhodný domov k založení nové generace Dračích  …více»

Semafor: šedesát let v jednom představení

Semafor: šedesát let v jednom představení
23. 11. 2019 Knižní tipy
Jiří Suchý, Jiří Šlitr, Jitka Molavcová a spousta dalších. Tváře, které se nesmazatelně zapsaly do dějin českého divadelnictví, hudby i televizní zábavy. Divadlo SEdmi MAlých FORem vás u příležitosti  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !