Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 26.04. 2018
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Noční lovec

Noční lovec
26. 04. 2018 Knižní tipy
V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně  …více»

Kuchařka z lesů a luk

Kuchařka z lesů a luk
24. 04. 2018 Knižní tipy
Oživte své vaření divoce rostoucími rostlinami a bylinami a objevte nečekané ingredience, které možná rostou přímo za vaším domem! Kuchařka z lesů a luk vám ukáže, jak skvěle se dá vařit s medvědím  …více»

Popravčí

Popravčí
22. 04. 2018 Knižní tipy
Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho  …více»

Nové příběhy pejska a kočičky

Nové příběhy pejska a kočičky
21. 04. 2018 Knižní tipy
Pejsek a kočička, kdo by neznal dva nerozlučné kamarády, kteří dětstvím provedli miliony dětí. Kultovní kniha Josefa Čapka se dočkala přesně po devadesáti letech od svého prvního vydání, volného  …více»

Já jsem smrt

Já jsem smrt
18. 04. 2018 Knižní tipy
Roberta Huntera a jeho parťáka Carlose Garciu čeká vyšetřování případu dvacetileté ženy, jejíž mrvolu údajně našel náhodný kolemjdoucí na trávníku poblíž losangeleského letiště. Oba detektivy z  …více»
 

Zdraví je v naší hlavě

Zdraví je v naší hlavě
16. 04. 2018 Knižní tipy
Tato kniha je o nejdůležitějším tématu života – o ZDRAVÍ. Zdraví každého z nás úzce souvisí se způsobem života, jaký vedeme. Tedy jak my sami ovlivňujeme svůj zdravotní stav. V této knize se snažím  …více»

3 knihy o pejsích pro malé, velké i čtyřnohé

3 knihy o pejsích pro malé, velké i čtyřnohé
15. 04. 2018 Knižní tipy
Psi a velkoměsto – jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? A co teprve, když pes překročí  …více»

Tváře noci

Tváře noci
14. 04. 2018 Knižní tipy
Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže. Avšak v den, kdy zemřel její mladší bratr, se Sophiin soukromý i profesní život rozpadl na kusy.Zatímco se  …více»

Naivní sezóna

Naivní sezóna
13. 04. 2018 Knižní tipy
Píší se osmdesátá léta minulého století. Mladý výtvarník se vydává na své pravidelné malířské výpravy do krajiny, které zpravidla končí posezením v nějaké zapadlé venkovské hospůdce, kde si malíř  …více»

Sochař smrti

Sochař smrti
10. 04. 2018 Knižní tipy
Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !