Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Miminka
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 18.11. 2017
Dnes má svátek Romana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Miminka

Moje těhotenství

Moje těhotenství
30. 12. 2007 Vaše příběhy
Když jsem otěhotněla poprvé, radovala jsem se jako malá holka, oba dva jsme miminko chtěli a moc jsme se na něj těšili, takže zprávička "Ano, maminko, jste těhotná už 4 týdny" byla tou největší událostí.  …více»

Alenka už zase kašle

Alenka už zase kašle
20. 10. 2007 Dětské nemoci
Přichází podzim a s ním výrazný pokles teplot, déšť, studený vítr a v neposlední řadě nachlazení. A jako každý rok jsou čekárny praktických dětských lékařů plné posmrkávajících a pokašlávajících malých pacientů.  …více»

Sedm rad pro maminky a jejich nemocné děti

Sedm rad pro maminky a jejich nemocné děti
20. 10. 2007 Dětské nemoci
Mezi první symptomy nachlazení většinou řadíme ucpaný nos nebo naopak nos, z něhož neustále teče, škrábání v krku a mírnou bolest hlavy. Celkový stav dítěte se postupně zhoršuje, začíná výrazně …více»

Péče o dětskou pokožku

Péče o dětskou pokožku
19. 10. 2007 Vývoj
Kůže novorozence je velmi tenká. Rohová vrstva má tloušťku 0.01-0,1 mm a její soudržnost je malá. Ani škára není ještě dotvořena. Z toho vyplývá, že kůže novorozence je velmi citlivá, méně  …více»

Potíže s početím aneb Jak se dělá miminko

Potíže s početím aneb Jak se dělá miminko
22. 09. 2007 Těhotenství
Stále nemůžete otěhotnět, ačkoliv po tom velmi toužíte? Nevěšte hlavu, před 35. rokem věku se nemusíte moc znepokojovat, protože na otěhotnění ještě máte dost času. Pokud jste ale starší, vyhledejte raději pomoc lékaře.  …více»
 

Zásady správného držení těla a motivace

Zásady správného držení těla a motivace
27. 08. 2007 Vývoj
Když učíme děti správnému držení těla, je vhodné používat přirovnání a představy situací, které děti znají. Tato forma (motivace) přispívá k rychlejšímu pochopení i zapamatování.  …více»

Od početí k porodu

Od početí k porodu
22. 08. 2007 Těhotenství
Početím začíná krásných devět měsíců, ve kterých proběhne u maminky i dítěte celá řada změn. Již v okamžiku splynutí vajíčka a spermie je rozhodnuto o pohlaví dítěte, barvě vlasů, barvě očí, tělesné výšce a dalších geneticky …více»

Z kočárku do šátku II. – seriál o nošení dětí

Z kočárku do šátku II. – seriál o nošení dětí
20. 08. 2007 Vývoj
Každá z nás si dovede představit, jak je nepříjemné, když nám někdo přetrhne spánek v teplíčku a odloží nás do chladné postýlky. Avšak jaké by to bylo, kdybychom měli miminko uvázané v šátku?  …více»

Zapomínat je lidské

Zapomínat je lidské
10. 08. 2007 Nemoci
Každým okamžikem přijímá náš mozek neuvěřitelné množství informací, které musí rychle vyhodnotit, zapamatovat si je, nebo hned zapomenout. Je vlastně strašný paradox, že abychom se naučili něco nového, musíme potlačit nebo zapomenout  …více»

Posilování svalů pánevního dna v těhotenství

Posilování svalů pánevního dna v těhotenství
10. 08. 2007 Těhotenství
Různé studie ukázaly, že ženy, které provádějí během těhotenství cvičení na posílení svalů pánevního dna, mají tyto svaly silnější i v období po porodu a bývají méně často postiženy únikem moči a střevních plynů …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !