Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.01. 2018
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Budu za zaslání dárku platit poštovné?

 | Máme obě možnosti. Pokud poštovné platit nechcete, je třeba, aby objednávky dárků měly dohromady hodnotu přes 25 000 bodů. Objednávat můžete i postupně, my Vám objednávky budeme sdružovat a dárky odešleme až ve chvíli, kdy jejich hodnota přesáhne 25 000 bodů.

Naopak pokud jste si objednala dárek, který chcete mít hned, spěcháte na doručení a nevadí Vám úhrada poštovného, stačí na to upozornit v objednávce v kolonce Poznámka a zboží Vám bude zasláno na dobírku. Dobírka bude hodnota poštovného, dle aktuálního tarifu České pošty.

V případě, že jste si objednala zboží, které nedosahuje výše 25 000 bodů a blíží se doba, kdy bychom Vám zboží měli odeslat (30 dnů od potvrzení objednávky), můžete nám zaslat soukromou zprávu či email s žádostí o odeslání dárků poštou na dobírku a zaplatíte tak poštovné a dobírkovné dle tarifů České pošty. Všechny objednávky i dárky, které mají čtenářky objednané zůstávají ve skladě tak dlouho, dokud čtenářky dárek dle pravidel nedostanou. Dárek tedy u nás máte uschovaný třeba rok. Nezapomeňte, že u některých výrobků je určitá trvanlivost, se kterou je nutné počítat. Dárek je po objednání již Váš a pokud body vrátíte za rok a výrobek je již prošlý, bude Vám i v takovém případě odeslán !

V případě odesílání dárků na Slovensko je hranice pro odeslání dárků bezplatně ve výši 50 000 bodů. Jinak se ceny řídí platnými tarify České pošty. Ale i čtenářka ze Slovenska si může nechat zaslat balíček na jakoukoliv adresu v Čechách a pak je tedy hranice pro odeslání dárků také 25 000 bodů.


Důležité upozornění:
Pokud jste si body půjčila a jste v mínusu, zásilka Vám nemůže být odeslána.
Podmínkou bezplatného odeslání je: výše všech objednávek dohromady nad 25 000 bodů a že žádné body nedlužíte !!!


 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !