Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.03. 2018
Dnes má svátek Eduard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

 | 

Abychom docílili spravedlivého vyhodnocení soutěží, je nastaven tento systém, jak zjistit výherce:

Celkový počet soutěžících, kteří odpověděli správně, vydělíme počtem výher, ke kterým jsme přidali +1 (toto číslo je nutné přidat, aby nevyhrávali soutěžící na prvních a posledních místech). Získáme tak číslo, které zaokrouhlíme směrem dolů tak, aby končilo číslem 5 nebo 0. Potom vyhrává násobek tohoto čísla až do výše počtu výher. Celý tento systém výpočtu zajišťuje počítačový program, aby nebylo možné výsledky jakkoli ovlivňovat.

Příklad: Soutěže se účastnilo 3 668 čtenářek, z nich 3 473 odpovědělo správně. Soutěžilo se o 5 výher. 3473 / 6 (5+1) = 578,83 - zaokrouhlíme dolů (končící 0 nebo 5) na 575 .

V této soutěži vyhráli uživatelé, kteří odpověděli správně a byli na 575, 1150, 1725, 2300 a 2875 místě. Místo určuje, kdy byla odpověď přijata naším systémem.

(Tímto principem je zajištěno, že vyhrát lze v jakýkoli den v týdnu a často se stává, že výherci jsou i z pondělního rána i nedělního odpoledne, jednoduše každý den lze vyhrát a šance na výhru jsou stejné.)


Z důvodů zvýšení cen poštovného neodesíláme výhry na Slovensko ani do jiných zahraničních států. V případě výhry bude výherce kontaktován a výhra mu bude zaslána na udanou adresu v ČR.

Rozesílání výher

Výhry budou rozesílány poštou nejpozději do 30 dnů od vyhlášení výsledků soutěže (pokud není uvedeno jinak).

Pořadatel soutěže neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře či výhry samotné po jejich podání k poštovní přepravě Českou poštou. V případě, že výhra nebude účastníkem soutěže vyzvednuta a vrátí se na adresu pořadatele, bude možné ji zaslat opakovaně v termínu dle písemné dohody s pořadatelem, ale již za úplatu úhrady ceny poštovného dle tarifů České pošty, nejpozději však do 2 měsíců od vyhlášení výsledků soutěže, poté výhra propadá. Účastník je oprávněn reklamovat nedoručení výhry v průběhu 2 měsíců od oznámení výhry. Po tomto termínu již zaniká nárok na výhru.

Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit výhru v případě vyčerpání zásob jinou výhrou podobné hodnoty; o náhradě výhry rozhoduje výlučně pořadatel.

Výhry není možné směnit za hotovost, vyměňovat za body ve věrnostním klubu a rovněž není možné je vymáhat soudní cestou.

Dle zákonů ČR se reklamace na výhry v soutěžích nevztahují. 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka