Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 11.07. 2020
Dnes má svátek Olga
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Přístav - městská dívka (Barbora Mottlová)

6. 10. 2015 | Herci
Přístav je pro každého synonymem klidu. V přístavu se také mohou zvednout vlny a rozpoutat řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou (Martin Dejdar) na palubě.

Marek - bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem (Filip Blažek), znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka. Spolu s hospodou ožívají i lidé, kteří doteď žili vlastními problémy za zdmi svých chat. Pavlína a Pepa Krupičkovi (Jitka Schneiderová a Martin Zounar), působí jako reklama na šťastné manželství, ale je to skutečně tak?

Přístav - městská dívka (Barbora Mottlová)Svobodná matka Ivana Braunová (Kristýna Kociánová) proplouvá komplikovaným vztahem s otcem svédcery Mírou Šimáčkem (Václav Jiráček) a nikdy nekončícími problémy své matky Lily (Olga Želenská), bývalé operní hvězdy. Místní šmírák, bonzák a samozvaný ochránce veřejného pořádku Radim Pátek (Petr Čtvrtníček) s milenkou  zaručeně peroxidovou blondýnou, která oslňuje okolí flitry, bižuterií a nepopiratelně originálními myšlenkami. Tajemný muž Zátoky, Herbert Ouško (Norbert Lichý). Možná rybář, možná tajný agent a možná jen chlap ve středních letech, který miluje svůj klid.

Hospoda Přístav přitáhne i staré známé z nedalekých Benátek a Špičky – Olgu s Josém Pivodou (Petra Hřebíčková a Pavel Řezníček), Libuši s Aloisem (Hana Gregorová a Ladislav Potměšil) i doktora Jonáše (Bob Klepl), který se po svém sžívá s novou životní investicí – chatou po myslivci – a vpádem hned dvou žen do jeho doteď veselého staromládeneckého života.

Všichni své příběhy žijí naplno, vlnu za vlnou, ale vždycky s vtipem Řešit svoje problémy a neodkládat je na někdy se učí i Marek Skála, který si v Zátoce postupně ujasňuje svůj vztah s manželkou, soudkyní Terezou (Vanda Hybnerová) a dcerou Johanou (Sandra Černodrinská). Časem se ukáže, že mu voda přinese i to, o čem si myslel, že již dávno uplavalo. Hospoda Přístav se stává průsečíkem všech těchto rozdílných životů a místem, kde všichni rádi zakotví.

Přístav - městská dívka (Barbora Mottlová):

Herečka Barbora Mottlová si v primáckém seriálu Přístav zahrála menší roli městské dívky, pro niž je příroda nepřítel. Jaký vztah k přírodě má herečka ve skutečnosti? A jak tráví léto?


Barbora Mottlová hraje městskou holku, která se se svým přítelem jednoho dne objeví v chatové osadě. V minisukni a podpatcích a od první chvíle má problém. „Je to typická městská holka, která má tu smůlu, že ji hned štípne nějaké hovado. Přijde v podpatečcích mezi místní chlapy, kteří tam hrají nohejbal, a na všechno si stěžuje, čímž budí pozornost. Zatímco jejímu příteli, kterého hraje Radim Novák, se tam líbí, ona by se nejraději otočila a odjela zpátky domů,“ říká Barbora.


Herečka se narodila v Praze. Je tedy taky spíš městská holka? „Jsem sice Pražák, ale z Modřan, za barákem jsme měli les a o prázdninách jsme hodně jezdívali na venkov, takže v přírodě se ráda a často pohybuju. Jako holka jsem měla pořád odřená kolena, což mám pořád, ovšem teď  z divadelního jeviště, rozhodně nejsem žádná citlivka. Chatová osada a zátoka, kde se točí seriál Přístav, se mi moc líbí, mám ráda letní romantiku, posezení u táboráku, pečení buřtů a podobně. Neříkám, že bych tu musela žít, ale strávit tu pár dnů? Proč ne?


Má Barbora Mottlová léto spíš pracovní, nebo odpočinkové? „Slíbila jsem si, že budu letos o prázdninách odpočívat, ale vůbec se mi to nedaří, mám hodně nabídek na moderování i nějaké natáčení, takže léto mám spíš pracovní. Ale nevadí mi to, naopak jsem ráda,“ říká Barbora.

Nový seriál Přístav můžete sledovat
každé pondělí a středu od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !