Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 08.08. 2020
Dnes má svátek Soběslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

O seriálu

Ivana Andrlová si zahraje v seriálu Přístav

Ivana Andrlová si zahraje v seriálu Přístav
17. 11. 2015 O seriálu
Diváci primáckého seriálu Přístav se budou moci seznámit s rodinným zázemím kontroverzního Míry Šimáčka, kterého hraje Václav Jiráček. Na návštěvu osady Zátoka totiž přijede jeho maminka Marta v  …více»

Jakub Štěpán posilou seriálu Přístav

Jakub Štěpán posilou seriálu Přístav
14. 10. 2015 O seriálu
Před kamerou není Jakub Štěpán žádný nováček. Má za sebou řadu rolí ve filmech i seriálech a moderuje také víkendovou relaci na Evropě 2. Nejnověji jej uvidíme v primáckém seriálu Přístav, kde hraje  …více»

Petra Hřebíčková se vrací do seriálu Přístav

Petra Hřebíčková se vrací do seriálu Přístav
2. 10. 2015 O seriálu
Petra Hřebíčková se zase vrací před kameru. V primáckém seriálu Přístav naváže na divákům již dobře známou postavu Olgy Drozdové, provdané Pivodové. Natáčení ale samozřejmě přizpůsobí svému nedávno  …více»

Nový seriál Přístav na Primě

Nový seriál Přístav na Primě
6. 09. 2015 O seriálu
Přístav je pro každého synonymem klidu. V přístavu se také mohou zvednout vlny a rozpoutat řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !