Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.01. 2020
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno 4.3. 2013 – David

4. 03. 2013 | Poslední díl
Tentokrát se v malebném Jihočeském kraji sešla hodně pestrá pětka. Seriózní vysokoškolák David, trochu rezervovaná slečna Martina, bavič týdne, řidič autobusu Ladislav, duchem mladá důchodkyně a příjemná společnice Lída a nakonec švihácký, ale srdečný obchodník Daniel.

Na první pohled velmi nesourodá společnost si už od prvního večera v pořadu Prostřeno kupodivu sedla a nenašel se žádný taktik ani rýpal, který by vzácně soudržnou atmosféru zkazil. I kulinářsky to byla zdatná pětice, takže se všichni dobře najedli.

Prostřeno 4.3. 2013 – DavidA zábava byla v pořadu Prostřeno pestrá, dva muži se překonali, jednou čeká soupeře bobová dráha a podruhé krmení dravé zvěře – českokrumlovských medvědů. A finále? Budete překvapeni. Jde o vyhranou sázku, na níž vydělají opravdu všichni. V žádném případě neprohloupí ani diváci, když si nenechají ujít jihočeský týden s Prostřeno v obvyklém čase na Prima family.

Prostřeno 4.3. 2013 - David:


V pondělí 4.3. 2013 uvaří v pořadu Prostřeno vysokoškolák David (21). Student David překvapil, že přes své mládí umí upéct domácí houstičky, udělat předkrm bez chybičky, uvařit dobrý brokolicový krém a hlavní chod, po kterém soupeři často volají, ale málokdy ho dostanou: těstoviny.

Tagliatelle byly v pořadu Prostřeno s datem 4.3. 2013 vlastní výroby! Bohužel na nich bylo málo omáčky, šlo spíš o přílohu k pečené vepřové panence. Na tom, že hlavní chod byl suchý, se shodnou v pořadu Prostřeno všichni, to je ale zatím jediná výtka.

Druhá se týká až zábavy, kterou v pořadu Prostřeno s datem 4.3. 2013 nikdo úplně nepochopil, což je nakonec v pondělí 4.3. 2013 paradoxně ta největší legrace.

Jedna sklenice koktejlu k čokoládovému moučníku brownies se Davidovi v pořadu Prostřeno s datem 4.3. 2013 rozlila pěkně po kuchyni, ale soupeři se s ním přátelsky rozdělí. Jihočeši se zatím jeví jako opatrná, ale časem asi spřátelená parta.

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel David,
v pondělí 4.3. 2013 od 18.00 na Prima family

Zdroj, foto: Prima Family
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno 4.3. 2013 – David:

Prostřeno 4.3. 2013 – David
Prostřeno 4.3. 2013 – David
Prostřeno 4.3. 2013 – David
Prostřeno 4.3. 2013 – David
Prostřeno 4.3. 2013 – David
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !