Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 06.08. 2020
Dnes má svátek Oldřiška
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o balík veselých ponožek Dedoles

6.07. - 12.07. 2020 | Aktuální soutěže
Dědoles.cz


Dedoles.cz

veselé ponožky, co nemají páru a nohám zvednou náladu


Kdo by neznal veselé ponožky, které „nemají páru“. Každá je jiná, spolu tvoří dokonalý pár. Získaly si nejen dětská srdce, ale i srdce všech těch, kteří se chtějí lišit a být trendy. Společnost Dedoles.cz chce dát lidem možnost vyjádřit svou jedinečnost.

Jak to vlastně začalo?

Nápad založit vlastní e-shop vzniknul na dovolené v Řecku, kde zakladatele Jara a jeho přítelkyni Naďu ohromila originální trička a rozhodli se, že by je chtěli prodávat. Postupně hledali dodavatele a zajímavé značky. Hlavním kritériem byl originální design a zodpovědná výroba. Po 7 letech v textilním byznysu Jaro cítil, že potřebuje firmu posunout dál. Rozhodl se proto vytvořit vlastní značku, kde by mohl uplatnit svou kreativitu a využít dobrou znalost trhu. Od začátku měli oba jasno o tom, jaká by měla značka být a jakou emoci lidem chtějí přinášet. Rozhodli se vytvářet výrobky, které přinášejí lidem radost a rovněž jimi lidé vyjádří svou jedinečnost.

ponožky Dědoles

Kdo stojí za designem rozdílných ponožek?

Prvním produktem byly ponožky, které jsou stále nejpopulárnější a velmi trendové. Oslovili světové designérské komunity s výzvou, aby pro ně navrhly ponožky přesně podle vypracovaného zadání. Hned první reakce lidí byly vynikající. Bylo tedy jasné, že se vybrali správnou cestou. Dedoles si postupně vybudoval vlastní produktový tým, který sortiment neustále doplňuje a rozšiřuje. K ponožkám postupně přibývá spodní prádlo a objeví se i nové letní vychytávky. Dnes tvoří až 90 % designů interní tým designérů.

Na motivech se objevují různá povolání, záliby, jídlo, nápoje, oblíbené pohádkové a komiksové postavičky. A stejné designy se prolínají sortimentem dlouhých, kotníkových a dětských ponožek a spodního prádla. Zákazník se tak může sladit s partnerem nebo svými ratolestmi. Rozveselte si svůj den anebo potěšte své blízké. Jsou také ideální jako dárek pro milovníky originálních a designových kousků.
Dědoles - sada avocado
Pravidla soutěže:
Soutěž o 3 balíky veselých ponožek Dedoles.cz probíhá od pondělí 6. července do 12. července 2020.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají balík veselých ponožek Dedoles.cz v hodnotě 500,- Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. července 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 30. července 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách Dedoles.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !