Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 27.05. 2020
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o kreativní výukovou hru pro celou rodinu Efko Domalovánky

6.04. - 12.04. 2020 | Aktuální soutěže

EFKO
Domácí vzdělávání hravou formou & Kreativní hra Domalovánky


Období strávené doma s malými školáky i předškoláky mohou rodiče vyplnit řadou doplňkových aktivit, které jsou nejen zábavné, ale také rozvíjí schopnosti dítěte. Český výrobce her a IGRÁČKA, firma EFKO, přichází s tipem ve formě kreativní hry Domalovánky, jež se dají využít jako doplňkový nástroj pro domácí vzdělávání – zejména pro nácvik psaní a čtení. Odreagují se při ní rodiče i děti.
Domalovánky jsou na trhu ve dvou verzích. V té větší pod názvem „Domalovánky 2“ jsou dvě herní varianty “Písmenka“ a “Obrázky“. Hra obsahuje herní plán ve formě tabule, kvalitní bezprašnou křídu, mazací houbičku, sadu kartiček s písmenky, sadu kartiček s obrázky a hrací kostky.
Domalovánky je možné pohodlně zakoupit přímo na e-shopu společnosti EFKO.
DOPRAVA ZDARMA MINIMÁLNĚ PO DOBU KARANTÉNY !
Efko Domalovánky

Pravidla soutěže:
Soutěž o výukovou hru Domalovánky probíhá od pondělí 6. dubna do 12. dubna.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají kreativní hru Domalovánky


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 13. dubna 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. května 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu najdete na stránkách výrobce EFKO

 Pomáhej s IGRÁČKEM
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !