Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o láhev vína města Hévíz 2017, přírodní černou rašelinu a relaxační CD

5.03. - 11.03. 2018 | Aktuální soutěže
Hevíz


Využijte nadcházejících velikonočních svátků a načerpejte novou energii. Máme pro vás jeden zajímavý tip, kvůli kterému navíc nemusíte cestovat přes půl světa…

Stejně jako příroda i lidé se s příchodem jara probouzejí ze „zimního spánku“ a potřebují svým tělům i duším dodat novou energii. K nejpříjemnějším možnostem duševní očisty patří rozhodně uvolňující masáž a koupel. Ty celoročně, bez ohledu na počasí nabízí maďarský Hévíz, kde se nachází stejnojmenné biologicky aktivní termální jezero, jehož teploty dosahují na jaře příjemných 28 – 30°C.

Maďarské lázeňské městečko Hévíz leží v jihozápadním cípu Balatonu, zhruba 340 km od Brna a 519 km z Prahy. Hévíz je ideálním místem nejen ke koupání a relaxaci, ale na své si zde přijdou i nadšení vyznavači turistických tras, cyklo výletů, obdivovatelé zřícenin, hradů, zámků, fanoušci golfu či milovníci dobrého vína. Součástí městečka Hévíz je mnoho restaurací a hospůdek nabízejících místní speciality, stejně jako kaváren a cukráren. Volit můžete ubytování v soukromí až po pětihvězdičkové hotely za velmi atraktivní ceny.

Maďarské Velikonoce v Hevízjezero Hevíz


Stejně jako v Čechách, i v Maďarsku jsou Velikonoce oblíbenou lidovou tradicí. Na Velikonoční pondělí chlapci kropí dívky vodou nebo parfémem, koledují a děvčata je odměňují malovanými vajíčky a hostí je tradičními pokrmy. Každé městečko i vesnice se na tento svátek jara pečlivě připravuje. Hévíz nebude výjimkou. V období od 1. 4. do 2. 4. 2018 budou pro návštěvníky připraveny lidové slavnosti a koncerty v doprovodu tradičních řemeslných výrobků a pokrmů. Aktuální nabídky ubytování můžete najít například zde: www.heviz.hu/cz/heviz-offers.

A protože osobní zkušenost bývá tím nejlepším, připravili jsme pro vás soutěž o 5 balíčků obsahujících  Hévízské speciality. Vychutnat si tak budete moci oceněné víno města Hévíz 2017 nebo si v pohodlí domova užít relaxační koupel v přírodní černé rašelině přímo z termálního jezera.

výhra - Hevíz


Pravidla soutěže:
Soutěž o láhev vína města Hévíz 2017, přírodní černou rašelinu a relaxační CD  probíhá od pondělí
5. března do neděle 11. března 2018.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá výhru dle pořadí:

1.-2. cena: láhev vína města Hévíz 2017, přírodní černá rašelina, relaxační CD
3.-5. cena: přírodní černá rašelina, relaxační CD


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 12. března 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 10. dubna 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách www.heviz.hu/cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !