Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.09. 2019
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na jarní květinovou výstavu Flora Olomouc

15.04. - 21.04. 2019 | Aktuální soutěže
jarní Flora Olomouc 2019Symbol stromu propojí expozice jarní Flory Olomouc 2019

Ocitněte se ve hře světla a stínu, ve které se prolne půvab jarních květin s křehkou krásou českého skla. Na nevšední ústřední expozici v pavilonu A s názvem „Strom života“ láká květinová výstava Flora Olomouc 2019 ve dnech 25. – 28. dubna. Tentokrát se hlavní expozice chopí přední česká floristka Klára Franc Vavříková. Obdivovat můžete i rozsáhlou expozici bonsají a suiseki, výstavu drobné zahradní mechanizace Hortifarm, Jarní zahradnické trhy a především záplavu jarních květin.

Spojení květin a skla

„Hlavní květinová expozice v pavilonu A „Strom života“ zavede návštěvníky do říše snů a fantazie, ve které se prolne krása květin se sklářským uměním. Ukázky práce se sklem a jeho dekorování představí skláři z Huti František, doprovodný program nabídne přednášky, předváděcí akce floristů i oblíbenou poradnu pro pěstitele a zahrádkáře. To vše podle návrhu přední české floristky Kláry Franc Vavříkové,“ popsala ústřední expozici její garantka Marie Doleželová.

Prastaré umění bonsají

V jihovýchodním cípu Smetanových sadů bude historická oranžerie hostit mezinárodní floristickou soutěž Oasis Visegrad Cup 2019, jejíž závěrečnou disciplínu návštěvníci zhlédnou v pavilonu A. Rozsáhlou expozici bonsají a suiseki České bonsajové asociace, umístěnou v pavilonech G a H, doplní pestrý doprovodný program, který nabídne ukázky tvarování bonsají, komentované prohlídky, soutěž nových talentů i přednášky.
Flora Olomouc

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupenky na jarní květinovou výstavu Flora Olomouc probíhá od pondělí 15. dubna do neděle 21. dubna 2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.


5 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá 2 vstupenky na jarní květinovou výstavu Flora Olomouc .


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22. dubna a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny emailem nejpozději do 22. dubna  2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách výstaviště Flora Olomouc
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !