Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 11.07. 2020
Dnes má svátek Olga
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupenky na výpravný muzikál Ať žijí duchové

28.08. - 3.09. 2017 | Aktuální soutěže

„AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ“
POSLEDNÍCH 23 PŘEDSTAVENÍ!

Na posledních 23 představení se vrací výpravný muzikál Ať žijí duchové tento podzim do Kongresového centra Praha. Představení, v němž účinkuje 68 herců, zpěváků a tanečníků, dominuje obří scéna velikosti skutečného hradu. Rekvizity skřítků jsou zvětšené do nadživotní velikosti, čím vytvářejí iluzi skutečných trpaslíků. Působivá inscenace se odehrává jako "divadlo na divadle". Divácky vděčné jsou gagy a situace, které jsou všeobecně známé z filmové verze.

Muzikál přináší spoustu scénických kouzel, magických triků a hlavně všechny hity ze slavné předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. „Hajný je lesa pán“, „Dumky, žalky“, „Šupy dupy dup“ anebo „Pramen zdraví z Posázaví“ znovu zazní v romantickém příběhu, kde vládnou duchové a láska. Do muzikálové verze přibylo i mnoho dalších nejoblíbenějších písniček jako „Není nutno“, „Dělání“, „Elektrický valčík“, „Když se zamiluje kůň“ aj.

Výpravný muzikál Ať žijí duchové na motivy filmu Oldřicha Lipského přináší producenti muzikálu Mamma Mia! V divadelní adaptaci a režii Antonína Procházky se představí známí herci a zpěváci jako Hana Holišová, Ivana Korolová, Petra Vraspírová, Václav Kopta, Jiří Korn, David Gránský, Pavel Režný, Jiří Langmajer, Roman Vojtek, Chantal Poullain, Jaromír Dulava, Vladimír Kratina, Michal Suchánek, Richard Genzer, Dana Batulková, Miluše Bittnerová, Adéla Gondíková, Miroslava Pleštilová a další.


ať žijí duchové
Pravidla soutěže:

Soutěž o vstupenky na výpravný muzikál Ať žijí duchové probíhá od pondělí
28. srpna do neděle 3. září 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky na výpravný muzikál „AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ“ ve vybraném termínu v září, říjnu nebo listopadu.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 4. září a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. září 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách muzikálu Ať žijí duchové
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !