Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.04. 2018
Dnes má svátek Marek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o účinného pomocníka v boji s cukrem Gurmar DIAMizin

17.07. - 23.07. 2017 | Aktuální soutěže

Gurmar DIAMizin

Vysoká hladina cukru může být zapříčiněna obezitou, nezdravým životním stylem, nedostatkem pohybu či dědičností. Hledáte-li způsob, jak vyrovnat kolísající hladinu cukru v krvi, soutěžte nyní s námi a získejte účinný přípravek.

Doplněk stravy Gurmar DIAMizin – zabiják cukru stabilizuje hladinu cukru v krvi a omezuje chuť na sladké. Přípravek obsahuje extrakt z rostliny Gymnema Sylvestre, jehož účinné látky, kyseliny gymnemové přispívají k optimální hladině glukózy v krvi a snižují chuť na sladkosti, čímž napomáhají redukci nadváhy.
doplněk stravy
Gurmar DIAMizin

Pravidla soutěže:
Soutěž o účinného pomocníka v boji s cukrem Gurmar DIAMizin probíhá od pondělí 17. července do neděle 23. července 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá účinného pomocníka v boji s cukrem Gurmar DIAMizin.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. července a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. srpna 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu a více informací o přípravku naleznete
 na internetových stránkách www.gurmar.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !