Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 22.06. 2018
Dnes má svátek Pavla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěžte o účinného pomocníka v boji s cukrem Gurmar DIAMizin

17.07. - 23.07. 2017 | Aktuální soutěže

Gurmar DIAMizin

Vysoká hladina cukru může být zapříčiněna obezitou, nezdravým životním stylem, nedostatkem pohybu či dědičností. Hledáte-li způsob, jak vyrovnat kolísající hladinu cukru v krvi, soutěžte nyní s námi a získejte účinný přípravek.

Doplněk stravy Gurmar DIAMizin – zabiják cukru stabilizuje hladinu cukru v krvi a omezuje chuť na sladké. Přípravek obsahuje extrakt z rostliny Gymnema Sylvestre, jehož účinné látky, kyseliny gymnemové přispívají k optimální hladině glukózy v krvi a snižují chuť na sladkosti, čímž napomáhají redukci nadváhy.
doplněk stravy
Gurmar DIAMizin

Pravidla soutěže:
Soutěž o účinného pomocníka v boji s cukrem Gurmar DIAMizin probíhá od pondělí 17. července do neděle 23. července 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá účinného pomocníka v boji s cukrem Gurmar DIAMizin.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. července a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. srpna 2017 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu a více informací o přípravku naleznete
 na internetových stránkách www.gurmar.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !