5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.04. 2019
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o 10 regeneračních gelů Vitella Treox na podrážděnou kůži

2.07. - 15.07. 2018 | Aktuální soutěže
Vitella Treox

Solární dermatitida

(alergie na slunce)


Solární dermatitida je akutní neinfekční zánět kůže, způsobený zvýšenou citlivostí kůže na ultrafialové záření nebo nadměrným působením ultrafialového záření (slunečního či umělého). Tato fotoalergická reakce se projevuje vyrážkou, červenými fleky, pupínky a puchýřky, často na citlivých partiích jako jsou dekolt, ramena nebo krk. Tyto příznaky bývají doprovázeny úporným svěděním a v závažnějších případech také pnutím kůže, bolestivostí a zarudnutím. Vitella Treox

Jak ulevit kůži při solární dermatitidě?


Ke zmírnění projevů akutní solární dermatitidy doporučujeme použít přípravek Vitella Treox (zdravotnický prostředek). Vhodná kombinace účinných látek urychluje regenerační procesy.

Ozonizovaný olivový olej je jedinečnou patentovanou formou okysličeného olivového oleje, který má protizánětlivé, antibakteriální a antimykotické vlastnosti. Tlumí zarudnutí kůže a svědění, podporuje proliferaci kožních buněk.

Tokoferol acetát jako antioxidant chrání kůži před působením volných radikálů. Spolu s kyselinou olejovou působí jako stabilizační faktor ozonu v přípravku.

Hyaluronát sodný podporuje regeneraci kožních buněk a tkání. Je dobře známý také pro své výrazné hydratační vlastnosti. Zvláčňuje kůži, obnovuje její pružnost a schopnost zadržovat v sobě vodu.

Při jakých dalších potížích lze použít přípravek Vitella Treox?


Vitella Treox je gel určený pro regeneraci a re-epitelizaci podrážděné kůže při akutních fázích různých typů dermatitid. Kromě té solární je účinný například na atopický ekzém, alergickou dermatitidu či kopřivku. Velmi pomáhá i při svědivých reakcích kůže způsobených např. štípnutím hmyzem.

Vitella TreoxPravidla soutěže:
14denní soutěž o Vitella Treox probíhá od pondělí 2. července do neděle 15. července 2018.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá regenerační gel Vitella Treox na podrážděnou kůži.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. července 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 31. července 2018 na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 15. července.


Nápovědu najdete na stránkách produktů Vitella
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !