Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 16.10. 2019
Dnes má svátek Havel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o 2denní pobyt a vstupenky do Šiklova Mlýna

4.06. - 17.06. 2018 | Aktuální soutěže
Šiklův Mlýn

Šikland, to není pouze westernové městečko, ale také unikátní soubor akcí, které jistě stojí za vaši návštěvu.

Například největší sraz kamionů a trucků v Šiklandu na Vysočině. Truck arena 2018. Uvidíte přehlídku kamionů a trucků z celého světa. Dále show železného Zekona, Sexy myčku, RC modely, Soutěže pro kamioňáky i návštěvníky a spoustu dalšího. Truck Aréna se koná dne 22. června.

Svatba roku v ŠiklanduPro milovníky jedné stopy pořádáme dne 29. a 30.6. Motosraz, kdy zahájíme “pětadvacátou” letní sezónu. Čekají na vás rockové kapely, spanilá jízda, akční divadlo, nebo westernová show.

V Srpnu, konrétně 11. srpna k nám můžete taktéž dorazit jediný láskyplný festival v ČR - Festival lásky. Vystoupí zde například Leoš Mareš, Ewa Farna, Ben Cristovao. Mimo hlavní hvězdy na vás čeká bohatý doprovodný program. Například setkání s cestovateli a dobrodruhy, svatba roku, ohňostroj a další.

Pokud patříte mezi příznivce festivalů a přehlídek jídel, pak neváhejte a navštivte 18.srpna Gastrofestival, jedinečný gurmánský zážitek na který nezapomenete. Exotická kuchyně, zábava pro děti, westernové městečko a další bohatý program. Součástí Gastrofestivalu je i sraz vozů Škoda.

Více informací nalzenete na www.sikland.cz

Šiklův Mlýn

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o 2denní pobyt se snídaní v hotelu Colorado Grand a vstupenky do Šiklova Mlýna probíhá od pondělí 4. června do neděle 17. června 2018.  
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:


1. místo: 2denní pobyt pro dva se snídaní v hotelu Colorado Grand včetně vstupného a 10 šikláků na atrakce

2.-5 místo: Celodenní vstup do areálu Šiklandu včetně strašidelného zámku Draxmoor pro 2 osoby + 3 atrakce dle vlastního výběru.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. června 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 30. června 2018 na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 17. června 2018.


Nápovědu hledejte na stránkách westernového městečka Šikland

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !