Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.03. 2019
Dnes má svátek Emanuel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o balíčky tvoření OVO Moje Velikonoce

12.03. - 25.03. 2018 | Aktuální soutěže
Moje Velikonoce

NOVINKA - OVO Moje Velikonoce skřítci a víly


Oblíbená a tradiční velikonoční řada OVO od české společnosti Druchema momentálně přichází na trh s novinkou OVO Jarní tvoření skřítci a víly.

Originální kreativní sety nechají malé tvořitele sestavit si roztomilé skřítky nebo víly za pomoci papírových vystřihovánek, smršťovacích košilek a velikonočního vajíčka. Sada umožňuje sestavit čtyři postavičky. Obsahuje ještě další čtyři košilky pro vlastní návrhy.
Jednoduchým postupem tak mohou vzniknout rozmanité postavičky, které novým způsobem obohatí velikonoční i celkovou jarní atmosféru.

OVO Jarní tvoření skřítci a víly


Pravidla soutěže:
14denní soutěž o balíčky jarního tvoření OVO Moje Velikonoce probíhá od pondělí 12. března do neděle 25. března 2018.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček jarního tvoření

OVO Moje Velikonoce

OVO Moje Velikonoce.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 26. března 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 30. března 2018 emailem na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 25. března.Nápovědu k soutěžním otázkám hledejte na stránkách OVO Moje Velikonoce

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zajíc