Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.07. 2020
Dnes má svátek Jan Hus
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o dietu KetoMix, se kterou do léta určitě zhubnete!

3.06. - 16.06. 2019 | Aktuální soutěže
KetoMix - koktejly


Taky už máte dost nárazových nezdravých diet, které jsou v podstatě jen o hladovění? Chtěli byste svému tělu dopřát správnou výživu a ne jen samé odepírání? Proteinová dieta KetoMix vám dokáže, že hubnout se dá i jinak. S její pomocí se při redukci váhy budete vždy cítit příjemně syti a vaše tělo dostane veškeré vitamíny, minerální látky i vlákninu, kterou v době diety bude potřebovat. Nejen, že do léta zhubnete zbytečná kila, ale zároveň své tělo pomůžete nasměrovat ke zdravějšímu životnímu stylu.

polévky KetoMixLetos se už nemusíte bát na pláži či u bazénu sundat maskující ručník či dlouhý přehoz. S 14denním balíčkem od KetoMixu budete na léto hrdě připraveni. Během proteinové diety, která je známá pod názvem ketonová, bílkovinová nebo ketogenní, narazíte jen na samá milá překvapení. Po celou dobu se totiž budete cítit syti. Jíst budete 5x denně a dopřávat si budete i velké množství zeleniny. Spolu s pitným režimem již po 3 dnech zjistíte, že jdou kila sama dolů.

KetoMix funguje na jednoduchém principu. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů, v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Začne cukry nahrazovat ketony, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. A tak kila začnou ubývat díky stavu zvaný ketóza. Ten v těle nastává už druhý nebo třetí den po zahájení bílkovinové diety.

KetoMixDíky KetoMix jídlům, které si můžete objednat na KetoMix.cz, můžete hravě začít s novou životní etapou. Pravidelný přísun ketonových jídel vás naučí nebrat jídlo jako svého nepřítele, ale pomůže mu určit tu správnou roli ve vašem životě. Hubnutí do plavek už ve vás nebude vzbuzovat pocity úzkosti a nízkého sebevědomí. Naopak budete překvapeni jak rychlé a snadné to může být, když tomu půjdete jen trochu naproti. 

Nyní si můžete výhodně zakoupit speciálně nakombinovanou letní sadu na 16 dní. Obsahuje veškeré jídlo, které budete na více jak dva týdny potřebovat. Uvnitř balíčku, který dorazí až k vám domů, naleznete velký proteinový koktejl se třemi příchutěmi, zeleninovou omeletu, polévku či čokoládovou kaši a KetoMix shaker s odměrkou. Díky brožuře, která je součástí balení, budete přesně vědět kudy se při cestě proteinové diety vydat.
Na webových stránkách si můžete objednávat vše, co budete pro tuto dietu potřebovat. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasnosti vám po celou dobu, od vašeho rozhodování až po fázi po dietě, budou k ruce KetoMix výživové poradkyně.
KetoMix

Pravidla soutěže: 14denní soutěž o 14denní balíček KetoMix probíhá od pondělí 3. června do neděle 16. června 2019.Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděl i všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


2 z vás, kdo splní pravidla soutěže, se mohou těšit na 14denní balíček KetoMix, díky kterému zhubnete zbytečná kila navíc!


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 17. června a výhere bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena nejpozději do 15. července 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 16. června 2019.


Odpověď na soutěžní otázku a více informací najdete na KetoMix.cz


Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !