Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 22.05. 2018
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o hrnce, kastroly a rendlíky Lamart

10.04. - 23.04. 2017 | Aktuální soutěže

nádobí Lamart
Piere Lamart,

génius kuchyňské pohody


Od té doby, co byl objeven odkaz bretaňského šéfkuchaře Piera Lamarta, píše se o něm po celém světě a poslední dobou se jeho myšlenky konečně dostávají i do Česka. Stojí za to se s nimi seznámit.

Právě Piere Lamart totiž, kromě jiného, navrhl revoluční nádobí s nepřilnavým povrchem a perfektním systémem ergonomických úchytů a podílel se na vývoji speciálních keramických nožů. Francouzský pohodář, duše rodinné brasserie na atlantském pobřeží, kterého několik generací místních i nesčetní turisté z celého světa dodnes vždy viděli v jeho typické pruhované zástěře uvázané přes dokonale čistý bílý rondon, nikdy nezískal michelinskou hvězdu. A přece je jeho jméno nesmazatelně vryto do dějin světové gastronomie. Jeho filozofie byla úplně jiná – vaření není umění, vaření je radost! Je to životní styl, láska, dobrodružství. Především je to ale úsměv, pohoda a přející pohostinnost.

V čem vlastně spočívá genialita jeho přístupu?

Nádobí je z vysoce odolného hliníku se silným dnem a vnitřním keramickým povrchem, který je naprosto nepřilnavý, poklice jsou z odolného skla opatřené odvodem páry, takže proces vaření můžete neustále sledovat, aniž porušíte klima uvnitř hrnce. Typickou lamartovskou vychytávkou jsou elegantní a velmi funkční úchyty. Lamartovou specialitou byly tlakové hrnce – „papiňáky“. I ty dotáhl k dokonalosti. A nože? Jednoduchá, ale absolutně účelná kombinace velmi ostré keramické čepele a rozmanitých rukojetí. Prostě – radost vzít do ruky.
Lamart
Pravidla soutěže:
14denní soutěž o hrnce, kastroly a rendlíky Lamart probíhá od pondělí 10. dubna 2017 do neděle 23. dubna 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

7 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získají výhru Lamart dle pořadí:

Lamart1. místo: Hrnec s cedníkem Strain
2. místo: Nerezová pánem Inox 
3. místo: Keramický rendlík Lamart
4. místo: Kastrol Lamart
5. místo: Kastrol Joli zelený
6. místo: Kastrol Joli červený
7. místo: Kuchyňská zástěra


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 124 dubna 2017 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 10. května 2017 poštou na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 23. dubna 2017.


Nápovědu k soutěžním otázkám hledejte na stránkách Lamart

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !