Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.10. 2019
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o kolekce lepidel Herkules ve školním kufříku

10.09. - 23.09. 2018 | Aktuální soutěže
lepidla Herkules
Lepicí tyčinka jako pomocník správného úchopu

Jak potvrzují i odborníci, správný úchop psacích potřeb je pro následnou výuku psaní zcela zásadní. Při osvojení správného způsobu se totiž dítě naučí psát rychleji a psaní mu nebude dělat takové problémy. A právě pro správný úchop je zásadní rozvoj jemné motoriky, kterou mohou s dítětem rozvíjet i doma rodiče. Jak? Například tvoření a zaměstnáváním ruky dítěte. Vhodné je například kreslení, ale jak se v poslední době ukazuje, tak především celkové tvoření, kdy jsou ruce dítěte kompletně zaměstnány. Jako stvořené jsou pak pro tyto aktivity lepicí tyčinky Herkules, které nutí děti osvojení si úchopu, a to zcela nenásilně, v rámci jiné aktivity, u které dítě nemá pocit, že se něco učí a musí se soustředit. Nácvik tak probíhá spíše intuitivně a dítě si ho samo později zautomatizuje.

Zábavné tvoření s mizícím lepidlem

Aby dítě tvoření skutečně pohltilo, přijde vhod jakýkoli další podnět. Ať už je to cíl v podobě výsledného produktu nebo třeba i zábava při tvoření. Nedočkavost dětí a neustálé dotazy typu „kdy už to bude hotové“ lze zahnat speciální lepicí tyčinkou Herkules Mizím, která jim poskytne spoustu zábavy. A jak funguje?

Děti sice budou lepit a nanášet lepidlo na papír, ale možná při tom budou mít pocit, jakoby kreslily. Tyčinka Mizím je totiž vyrobena ve fialové barvě, a tak bezprostředně po jejím nanesení se lepená část zbarví také do fialova. To proto, aby dala dítěti jasný signál, kde je lepidlo naneseno a kam ho ještě případně má nanést a zároveň ho informuje o tom, zda už stačilo zaschnout či nikoli. S postupným zasycháním totiž fialová barva mizí a materiál získává opět svoji původní barvu.
lepidla Herkules


Pravidla soutěže:
14denní soutěž o kolekce lepidel Herkules probíhá od pondělí 10. září do neděle 23. září 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

8 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá školní kufřík s kolekcí lepidel Herkules .Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. září 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 15. října 2018 na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 23. září.


Nápovědu k otázkám najdete na stránkách lepidla Herkules
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky