Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.04. 2019
Dnes má svátek Rostislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o kolekce lepidel Herkules ve školním kufříku

10.09. - 23.09. 2018 | Aktuální soutěže
lepidla Herkules
Lepicí tyčinka jako pomocník správného úchopu

Jak potvrzují i odborníci, správný úchop psacích potřeb je pro následnou výuku psaní zcela zásadní. Při osvojení správného způsobu se totiž dítě naučí psát rychleji a psaní mu nebude dělat takové problémy. A právě pro správný úchop je zásadní rozvoj jemné motoriky, kterou mohou s dítětem rozvíjet i doma rodiče. Jak? Například tvoření a zaměstnáváním ruky dítěte. Vhodné je například kreslení, ale jak se v poslední době ukazuje, tak především celkové tvoření, kdy jsou ruce dítěte kompletně zaměstnány. Jako stvořené jsou pak pro tyto aktivity lepicí tyčinky Herkules, které nutí děti osvojení si úchopu, a to zcela nenásilně, v rámci jiné aktivity, u které dítě nemá pocit, že se něco učí a musí se soustředit. Nácvik tak probíhá spíše intuitivně a dítě si ho samo později zautomatizuje.

Zábavné tvoření s mizícím lepidlem

Aby dítě tvoření skutečně pohltilo, přijde vhod jakýkoli další podnět. Ať už je to cíl v podobě výsledného produktu nebo třeba i zábava při tvoření. Nedočkavost dětí a neustálé dotazy typu „kdy už to bude hotové“ lze zahnat speciální lepicí tyčinkou Herkules Mizím, která jim poskytne spoustu zábavy. A jak funguje?

Děti sice budou lepit a nanášet lepidlo na papír, ale možná při tom budou mít pocit, jakoby kreslily. Tyčinka Mizím je totiž vyrobena ve fialové barvě, a tak bezprostředně po jejím nanesení se lepená část zbarví také do fialova. To proto, aby dala dítěti jasný signál, kde je lepidlo naneseno a kam ho ještě případně má nanést a zároveň ho informuje o tom, zda už stačilo zaschnout či nikoli. S postupným zasycháním totiž fialová barva mizí a materiál získává opět svoji původní barvu.
lepidla Herkules


Pravidla soutěže:
14denní soutěž o kolekce lepidel Herkules probíhá od pondělí 10. září do neděle 23. září 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

8 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá školní kufřík s kolekcí lepidel Herkules .Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. září 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 15. října 2018 na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 23. září.


Nápovědu k otázkám najdete na stránkách lepidla Herkules
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !