Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.08. 2018
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o poukaz na Halloweenský a Silvestrovský pobyt v Šiklově mlýně

2.10. - 15.10. 2017 | Aktuální soutěže

Šiklův MlýnŠikland je největší přírodní zábavní
westernový areál v ČR.  Nejlepší zábavu zažijete v Šiklově mlýně, v letní sezoně (červenec-srpen), kdy vás čekají westernové show, akční divadla a další super program.


Nově však i po sezoně nabízí skvělou rodinou zábavu,  a to víkendový Halloweenský pobyt (28.10.-29.10) a Silvestrovský pobyt (29.12.-1.1.2018).  Pobyty vám připraví pohodovou atmosféru, animační večery, rodinný přístup a nezapomenutelný program.

Šiklův Mlýn


Pravidla soutěže:
14denní soutěž o vstupenky a poukaz na pobyt v Šiklově mlýně probíhá od pondělí
2. října 2017 do neděle 15. října 2017. 
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru dle pořadí:

1. cena: Poukaz v hodnotě 1 100 Kč na podzimní Halloweenský nebo Silvestrovský pobyt a volná vstupenka na následující sezonu 2018.
2. cena: Tričko Šiklův mlýn a volná vstupenka pro dvě osoby na následující sezonu 2018
3. cena: Klíčenka Šiklův mlýn a volná vstupenka pro 2 osoby na následující sezonu 2018


Šiklův mlýn Halloween
Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. října 2017 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 20. října 2017 emailem na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 15. října 2017.


Nápovědu k otázkám hledejte na stránkách Šiklova Mlýna

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !