Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.07. 2018
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o sady lepidel Herkules a kufřík s pomůckami do školy

11.09. - 24.09. 2017 | Aktuální soutěže
Prázdniny jsou za námi. Začátek školy a všechny přípravy na celý školní rok jsou už v plném proudu. A s nimi přichází na řadu i nákup potřebných školních pomůcek. V novém školním roce usedne do lavic 15 % nových školáků, kteří budou potřebovat kvalitní pomůcky na psaní, kreslení i praktické dílny. Věděli jste čím dítě do školy vybavit a na co se při nákupu potřeb na výtvarnou výchovu a kreativní dílny zaměřit?


Snadná a bezpečná aplikace


Pro dítě a vytvoření pozitivního vztahu k tvoření a kreativní zábavě je na prvním místě snadná a nenáročná aplikace. Nehodí se pro ně nejrůznější tekutá lepidla, která dlouho schnou a jsou silně cítit, ale naopak nejvhodnější volbou jsou lepicí tyčinky Herkules.

lepidla HerkulesLepicí tyčinky jsou totiž praktické pro dětskou ruku a dítě s nimi může rychle a intuitivně pracovat. Stačí jen sejmout uzávěr v podobě víčka a jednoduše potřít lepenou část. Navíc díky výsuvnému mechanismu tyčinek stačí vysunout jen malou část a začít lepit.

 Jejich velkou výhodou je čistota při práci, kdy hrozí jen minimální zašpinění a úplně odpadá riziko potřísnění se lepidlem a další případné nehody. Navíc i méně zručné dítě si tak nemůže ublížit nebo se výrazně ušpinit. Například Herkules lepicí tyčinka je z oděvů snadno vypratelná a naprosto zdravotně nezávadná.


lepidla HerkulesPevné lepení a vysoká výdrž


Další oblastí, kterou bychom při výběru lepicí tyčinky pro děti měli sledovat je uzávěr lepidla. Respektive to, jak snadno jde sundat, jestli jeho sejmutí zvládnou i dětské ruce a jak dobře na tyčince sedí. Právě špatně dosedající uzávěr stojí za problémy s vysycháním lepidla, ztrátou jeho lepicích schopností až po naprostou nepoužitelnost, po době, kdy se s tyčinkou déle nepracovalo.

Správný uzávěr, který jde lehce sejmout, ale zároveň dobře těsní totiž umožní použít tyčinku i po roční pauze a dítě se může spolehnout na stejně snadnou aplikaci i pevné spoje lepených předmětů.

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o sady lepidel Herkules a kufřík s pomůckami do školy  probíhá od pondělí 11. září do neděle 24. září.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá sady lepidel Herkules a kufřík s pomůckami do školy.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. září 2017 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 20. října 2017 emailem na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 24. září 2017.


Nápovědu k otázkám hledejte na stránkách Herkules
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !