Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.07. 2018
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o šampony Mediket Ictamo

4.09. - 17.09. 2017 | Aktuální soutěže

Mediket Ictamo


Šampon Mediket Ictamo je ideální volbou při potížích se seboroickou dermatitídou, která je provázena zvýšenou produkcí kožního mazu ve vlasech a tvorbou lupů.


Seborea je chronické kožní onemocnění. Konkrétní příčiny nejsou v současnosti známy. Roli můžou hrát imunitní systém, genetické dispozice nebo hormonální nerovnováha. Postihuje pokožku hlavy, obličej a trup. Obvykle se projevuje nepříjemným svěděním pokožky a mohou se na ní tvořit strupy a boláky. Přípravek přispívá ke snížení tvorby mazu a omezuje zvýšené olupování kůže ve formě šupin. Je také účinný na mastné lupy.


Mediket Ictamo
Mediket Ictamo obsahuje bílý ichthyol a pyrithion zinku (zinc pyrithion). Jde o účinné látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky a vracejí pokožce rovnováhu tím, že snižují tvorbu kožního mazu na normální úroveň. Bílý ichthyol působí navíc protizánětlivě. Přípravek zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy, neobsahuje barviva ani parabeny a není parfémovaný.

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o šampony Mediket Ictamo  probíhá od pondělí 4. září  do neděle 17. září 2017.
Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

6 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají šampon Mediket Ictamo.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. září 2017 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 20. října 2017 emailem na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 17. září 2017.


Nápovědu k otázkám hledejte na stránkách Mediket
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !