Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o termosky, termohrnek a dózy Lamart

8.05. - 21.05. 2017 | Aktuální soutěže
plastové dózy LamartPiere Lamart,

génius kuchyňské pohody


Od té doby, co byl objeven odkaz bretaňského šéfkuchaře Piera Lamarta, píše se o něm po celém světě a poslední dobou se jeho myšlenky konečně dostávají i do Česka.

Každý člověk si přeje, aby bylo dostupné i to nejluxusnější zboží. Právě tuto možnost přináší značka Lamart na trh s kuchyňským nádobím. Naším výhradním zájmem je spokojenost zákazníka ve všech představitelných požadavcích kladených na kuchyňské nádobí v dnešních moderních domácnostech.

termosky a termohrnky LamartPravidla soutěže:
14denní soutěž o termosky, termohrnek a dózy na potraviny Lamart probíhá od pondělí 8. května do neděle 21. května 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

7 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získají výhru Lamart dle pořadí:

Lamart1. místo: nerezová termoska oranžová
2. místo: nerezová termoska modrá
3. místo: dózy na potraviny
4. místo: dózy na potraviny
5. místo: dózy na potraviny
6. místo: dózy na potraviny
7. místo: termohrnek


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 22 května 2017 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 10. června  2017 poštou na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 21. května 2017.


Nápovědu k soutěžním otázkám hledejte na stránkách Lamart

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !