Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o thajské masáže od zážitkové agentury ESENNCE.cz

6.11. - 19.11. 2017 | Aktuální soutěže
Thajská masážUtečte na chvíli od každodenního stereotypu či starostí do exotického ráje a zažijte absolutní relaxaci. Nemusíte kvůli tomu cestovat tisíce kilometrů do vzdálené destinace. Luxusní exotický zážitek můžete vyhrát právě teď.

Thajské masáže v luxusním salónu provedou thajské masérky školené v tradičních thajských školách. Thajská masáž přináší celkovou relaxaci duše i těla, a pocit nově nabité energie.

Termín masáže si plánuje obdarovaný nebo vy dle vašich možností, na čerpání budete mít celý půlrok.


zážitková agentura Esennce.czPravidla soutěže:
14denní soutěž o thajské masáže od zážitkové agentury ESENNCE.cz  probíhá od pondělí 6. listopadu do neděle 19. listopadu.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají výhru formou dárkového poukazu od zážitkové agentury ESENNCE.cz dle pořadí:

1. cena: hodinová thajská masáž celého těla
2. cena: půlhodinová uvolňující masáž chodidel

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. listopadu 2017 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 12. prosince 2017 emailem na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 19. listopadu.


Nápovědu hledejte na stránkách zážitkové agentury ESENNCE.cz .

Najdete zde také další originální zážitky, které můžete věnovat jako dárek z lásky. Udělejte radost tomu, na kom vám nejvíce záleží.Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !