Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.07. 2020
Dnes má svátek Jan Hus
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž se SAZKAmobilem o bezdrátová sluchátka, repráček nebo powerbanku

4.11. - 17.11. 2019 | Aktuální soutěže
SAZKAmobilDo 14denní soutěže jsme si pro vás připravili výhry od společnosti SAZKAmobil. Z hlavních cen se můžete těšit na bílá bezdrátová sluchátka, repráček, nebo powerbanku. Výher je celkem 5 a každý výherní balíček ukrývá další drobnosti, jako držák na mobil do auta, baterky, bloky, atp.

SAZKAmobil je největší virtuální mobilní operátor v ČR, který nabízí předplacené mobilní služby s odměnami. Volejte a posílejte SMS za 1 Kč nebo využijte možnost 1 GB internetu zdarma ihned ke každé nové SIM kartě, nebo za každé dobití kreditu 300 Kč a více. V nabídce však najdete i výhodné paušální tarify s velkou porcí volných minut a dat. Navíc od 5.11.2019 při nákupu online nebo přes zákaznickou linku SIM karta s kreditem 150 Kč jen za cenu 75 Kč!SAZKAmobil

V současnosti má SAZKAmobil více než 200 000 spokojených zákazníků a je tak největším virtuálním operátorem v ČR. V roce 2018 se jako jediný virtuální operátor umístil v žebříčku Nejlepší zákaznická zkušenost, který je sestavovaný společností KPMG.
Kompletní nabídku naleznete na www.sazkamobil.cz.

Pravidla soutěže:
14denní soutěž se SAZKAmobilem probíhá od pondělí 4. listopadu do neděle 17. listopadu  2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček od SAZKAmobil.


SAZKAmobilVyhodnocení soutěže proběhne dne 18. listopadu a výhere bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena nejpozději do 20. prosince 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 17. listopadu 2019.


Nápovědu k otázkám najdete na stránkách SAZKAmobil

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !