Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.01. 2020
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž se SAZKAmobilem o bezdrátová sluchátka, repráček nebo powerbanku

4.11. - 17.11. 2019 | Aktuální soutěže
SAZKAmobilDo 14denní soutěže jsme si pro vás připravili výhry od společnosti SAZKAmobil. Z hlavních cen se můžete těšit na bílá bezdrátová sluchátka, repráček, nebo powerbanku. Výher je celkem 5 a každý výherní balíček ukrývá další drobnosti, jako držák na mobil do auta, baterky, bloky, atp.

SAZKAmobil je největší virtuální mobilní operátor v ČR, který nabízí předplacené mobilní služby s odměnami. Volejte a posílejte SMS za 1 Kč nebo využijte možnost 1 GB internetu zdarma ihned ke každé nové SIM kartě, nebo za každé dobití kreditu 300 Kč a více. V nabídce však najdete i výhodné paušální tarify s velkou porcí volných minut a dat. Navíc od 5.11.2019 při nákupu online nebo přes zákaznickou linku SIM karta s kreditem 150 Kč jen za cenu 75 Kč!SAZKAmobil

V současnosti má SAZKAmobil více než 200 000 spokojených zákazníků a je tak největším virtuálním operátorem v ČR. V roce 2018 se jako jediný virtuální operátor umístil v žebříčku Nejlepší zákaznická zkušenost, který je sestavovaný společností KPMG.
Kompletní nabídku naleznete na www.sazkamobil.cz.

Pravidla soutěže:
14denní soutěž se SAZKAmobilem probíhá od pondělí 4. listopadu do neděle 17. listopadu  2019.   Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček od SAZKAmobil.


SAZKAmobilVyhodnocení soutěže proběhne dne 18. listopadu a výhere bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra bude výherci doručena nejpozději do 20. prosince 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 17. listopadu 2019.


Nápovědu k otázkám najdete na stránkách SAZKAmobil

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !