Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.04. 2019
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěže o produkty na posílení zdraví od RosenPharma

9.07. - 22.07. 2018 | Aktuální soutěže

Vitamíny Rosen Pharma

Celkem pravidelně u nás můžete soutěžit o produkty české farmaceutické společnosti RosenPharma a i v této soutěži je veliká šance, že jako výherce získáte produkty pro posílení vašeho zdraví.


Soutěžní otázky souvisejí s výherními produkty, najdete tam například odkyselující nápoj Alkarosen, který se stal užitečným pomocníkem při detoxikaci, nebo například po takzvané opici. Granulát theBrainer aktivuje vaší pozornost a napomůže se soustředěním, v jedné dávce je 1000 mg taurinu...

Nebojte se zapojit do soutěže, otázky jsou velmi jednoduché a pokud byste se neocitli mezi výherci, všechny produkty je možné zakoupit přímo od výrobce na adrese www.rpshop.cz. Každý měsíc vybíráme 4 produkty, na které aplikujeme slevy až 30%, nehlédněte zde: akční produkty.

RosenPharma

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o produkty na posílení zdraví od RosenPharma probíhá od pondělí 9. července do neděle 22. července 2018.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček s produkty na posílení zdraví od Rosen Pharma.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 23. července 2018 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 20. srpna 2018 na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 22. července.


Nápovědu najdete na stránkách Rosen PharmaSoutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !