Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 06.08. 2020
Dnes má svátek Oldřiška
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte balíček produktů značky LARRIN z řady NANO a CLASSIC

13.07. - 19.07. 2020 | Aktuální soutěže
LARRIN na koupelnu a grily

Zapojte se do soutěže o NANO čističe koupelny, kuchyně, WC, zrcadel a skel a klasické čističe koupelny a grilu a nechte svou domácnost prozářit čistotou a svěžestí.

Produkty LARRIN NANO se pyšní technologií nano efektu, je vytváří ochranný film, a to již po prvním nanesení. Technologie má samočisticí efekt – tedy chrání proti následnému znečištění a vytváří hygienický povrch. Pravidelné používání zabraňuje tvorbě nečistot, jako je třeba vodní kámen nebo mastnota v kuchyni.

Součástí výherního balíčku jsou také produkty řady LARRIN CLASSIC. Těšit se můžete na LARRIN čistič koupelny, moderní přípravek, který účinně odstraňuje rez, vodní kámen i mýdlové usazeniny. Navíc obsahuje neutralizátor pachů, který rozloží zápach a zanechá intenzivní svěží vůni. A protože je léto a grilovací sezóna v plném proudu, vyhrajte také LARRIN na grily. Vysoce účinný přípravek, který se dá použít jak na vyčištění mastného grilu, tak i na trouby, krbová skla, opékací a pečící zařízení, kamna i nádobí. Již po pěti minutách účinně odstraňuje mastnotu a připálené tuky, ale třeba i usazeniny od kouře a sazí.

Všechny zmíněné produkty vyrábí tradiční české družstvo pro chemickou výrobu Styl, které se již 70 let zaměřuje převážně na čisticí přípravky pro domácnost, WC hygienu a bytovou chemii značky LARRIN. Hlavními přednostmi firmy jsou vedle tradice a českého původu také vlastní laboratoř, díky které vyrábí produkty podle nejpřísnějších mezinárodních standardů.
LARRIN NANO Efekt
Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky produktů značky LARRIN probíhá od pondělí 13. července do 19. července 2020. Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


7 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá NANO čističe koupelny, kuchyně, WC, zrcadel a skel a klasické čističe koupelny a grilu značky LARRIN.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 20. července 2020 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 20. srpna 2020 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu najdete na stránkách čističů LARRIN
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !