Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.11. 2019
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte klidnou noc pro své dítko i pomocníka na podporu imunity!

9.09. - 15.09. 2019 | Aktuální soutěže

Barny´s


Má vaše dítko potíže s usínáním, je rozhozené po prázdninách nebo prochází stresovou situací? Zavolejte na pomoc jemnou sílu přírody - zklidňující sirup Dětský HypnoX®.
Novinka společnosti Barny´s je ideálním prostředkem pro zklidnění a snazší usínání vašich nejmenších, pomáhá při emočním vypětí i změně denního režimu. Obsahuje patentem chráněnou přírodní ingredienci Lactium® a vitamin B6, díky jehož účinkům přispívá k normální psychické činnosti. Sirup je navíc bez vedlejších účinků a není návykový, tedy vhodný i pro pravidelné užití.

V balíčku najdete také balení prvního mateřského mléka z nejkvalitnějších otevřených ekologických chovů krav Barny’s Kolostrum s beta-glukany. Kombinace vitaminu C a minerálních látek selenu a zinku podpoří správné fungování imunitního systému vás i vašich dětí. Kolostrum je navíc obohaceno o patentovaný beta-glukan Yestimun® obsahující minimálně 80 % přírodních polysacharidů z kvasinek. Kapsle jsou vysypatelné, takže je můžete rozmíchat třeba v jogurtu.
výhry Barny´s


doplňky stravy
Pravidla soutěže:
Soutěž o zklidňující sirup Barny´s Dětský HypnoX® a Barny’s Kolostrum s beta-glukany probíhá od pondělí 9. září do neděle 15. září 2019.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček obsahující sirup Barny´s Dětský HypnoX® a Barny’s Kolostrum s beta-glukany.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. září  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 12. října na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu hledejte na webových stránkách www.barnys.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !