Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.07. 2020
Dnes má svátek Patricie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyhrajte klidnou noc pro své dítko i pomocníka na podporu imunity!

9.09. - 15.09. 2019 | Aktuální soutěže

Barny´s


Má vaše dítko potíže s usínáním, je rozhozené po prázdninách nebo prochází stresovou situací? Zavolejte na pomoc jemnou sílu přírody - zklidňující sirup Dětský HypnoX®.
Novinka společnosti Barny´s je ideálním prostředkem pro zklidnění a snazší usínání vašich nejmenších, pomáhá při emočním vypětí i změně denního režimu. Obsahuje patentem chráněnou přírodní ingredienci Lactium® a vitamin B6, díky jehož účinkům přispívá k normální psychické činnosti. Sirup je navíc bez vedlejších účinků a není návykový, tedy vhodný i pro pravidelné užití.

V balíčku najdete také balení prvního mateřského mléka z nejkvalitnějších otevřených ekologických chovů krav Barny’s Kolostrum s beta-glukany. Kombinace vitaminu C a minerálních látek selenu a zinku podpoří správné fungování imunitního systému vás i vašich dětí. Kolostrum je navíc obohaceno o patentovaný beta-glukan Yestimun® obsahující minimálně 80 % přírodních polysacharidů z kvasinek. Kapsle jsou vysypatelné, takže je můžete rozmíchat třeba v jogurtu.
výhry Barny´s


doplňky stravy
Pravidla soutěže:
Soutěž o zklidňující sirup Barny´s Dětský HypnoX® a Barny’s Kolostrum s beta-glukany probíhá od pondělí 9. září do neděle 15. září 2019.
Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.

5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček obsahující sirup Barny´s Dětský HypnoX® a Barny’s Kolostrum s beta-glukany.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 16. září  a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny do 12. října na adresu uvedenou u nás v registraci.

Nápovědu hledejte na webových stránkách www.barnys.cz
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !