Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.12. 2018
Dnes má svátek Albína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Z postupu do finále České Miss 2011 se letos poprvé radovalo čtrnáct dívek

Vůbec poprvé bude o titul Česká Miss soutěžit čtrnáct finalistek zastupujících jednotlivé kraje České republiky. Jejich jména vyřkla porota ve středu 15. prosince v závěru semifinále soutěže, které se uskutečnilo v pražském hotelu Clarion. Postupující dívky čeká v lednu soustředění v exotickém Mexiku. Na jaře příštího roku se pak rozhodne o vítězce během finálového večera, jenž bude vysílat v přímém přenosu Televize Prima.

Semifinálových klání se zúčastnilo více než 40 dívek, které do něj postoupily z castingů. Atraktivní byla zejména volná disciplína. Jedna z postupujících předvedla spolu se svým týmovým kolegou bravurní cyklotrialovou exhibici. Další krásky prokázaly svoji kreativitu, když jedna z nich zahrála scénku na téma konkurz a každé slovo v textu začínalo písmenem "K", jiná recitovala Evžena Oněgina i v ruštině, zazněla hra na klavír, několik soutěžících zazpívalo a nechyběly ani různé druhy tance. Mezi nejzajímavější představení patřila jízda na kolečkových bruslích.

ceska-miss-2011-finalistkyPo promenádě v plavkách následovala závěrečná část semifinále, do které postoupilo dvacet dívek. Adeptky na postup do finále se převlékly tentokrát do večerních šatů a odpovídaly na otázky poroty. Její předsedkyní byla ředitelka České Miss Michaela Maláčová. Výběru se mimo jiné zúčastnili Mr. Czech Republic a druhý z Mr. World Josef Karas, úřadující Česká Miss Jitka Válková, Česká Miss World Veronika Machová a další vítězky a finalistky z minulých let.

"Je to vyrovnaný ročník a konkurence byla obrovská. Mezi dívkami není žádná jasná favoritka. Výběr byl velmi náročný," řekla Michaela Maláčová a zdůraznila, že castingů v jednotlivých krajích České republiky se zúčastnilo více než tisíc uchazeček.

"Jsem ze semifinále nadšena. Myslím si, že každá z postupujících je typově jiná a že je finálová čtrnáctka velmi pestrá. Z práce v porotě jsem byla zpočátku snad ještě více nervózní, než když jsem se loni při semifinále chystala na volné disciplíny," uvedla Jitka Válková.

A pak už zaznělo čtrnáct jmen postupujících a jejich nositelky prožívaly okamžiky velkého štěstí. Finalistkám zároveň začíná období příprav. Michaela Maláčová jim doporučila, aby se během zhruba tří měsíců zbývajících do finále intenzivně věnovaly sebezdokonalování.

Česká Miss 2011 - další finalistky

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 1 - Aneta Grabcová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 2 - Adéla Svobodová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 3 - Blanka Štramberská 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 4 - Šárka Cojocarová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 5 - Tereza Dobrová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 6 - Dominika Opplová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 7 - Barbora Zelená 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 8 - Lucie Klukavá 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 9 - Kristýna Ječmenová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 10 - Jitka Nováčková 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 11 - Sabina Drljevičová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 12 - Tereza Zunová 

Miss České republiky 2011 - finalistka č. 13 - Denisa Domanská 


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Ocenit mohu pouze postavu,ale inteligenci...nevedet kde se narodil Jan Hus...docela ostuda.Meli by je vybirat take podle jazykovych znalosti.Aby nas reprezentovala nejaka barbie a neumela slovo anglicky mi prijde dost trapne.
Obrázek uživatelky
profil
stejně jsou češky krásné holkySmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pekné baby
Obrázek uživatelky
profil
hezký holky ....

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles