Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.08. 2018
Dnes má svátek Ludvík
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

IQ test - citáty

IQ test - citáty
03. 10. 2008 Testy inteligence
Citáty. Najdeme je v pracovnách, na krbových římsách nebo na záložkách v knihách. Z citátů se můžeme leckdy poučit, ale málokdy také víme, od koho toto poučení pochází... …více»

IQ test - Egypt III

IQ test - Egypt III
28. 09. 2008 Testy inteligence
Tak dnes se konečně některé z vás dočkaly a mohou si své znalosti vyzkoušet v opravdu těžkém testu. Hodně štěstí :-) …více»

IQ test - Egypt II

IQ test - Egypt II
23. 09. 2008 Testy inteligence
A máme tu druhý díl testu o (nejen) Starém Egyptě. Číslice II značí druhý stupeň obtížnosti, takže do toho. …více»

IQ test - Egypt I

IQ test - Egypt I
19. 09. 2008 Testy inteligence
A máme tu první test o (nejen) historii Starého Egypta. Dnes si na své přijdou především nejamatéřštějští zájemci, ale vy ostatní se už můžete těšit na příští těžší testy :-) …více»

IQ test - minerály

IQ test - minerály
16. 09. 2008 Testy inteligence
Předchozí test o vitamínech by nebyl kompletní, kdybyste si své znalosti nevyzkoušely také na testu o minerálech. Tak do toho ... …více»

IQ test - vitamíny

IQ test - vitamíny
09. 09. 2008 Testy inteligence
Vitamíny jsou pro fungování lidského těla velmi důležité. Ověřte si, co o nich víte... …více»

IQ test - objevy

IQ test - objevy
02. 09. 2008 Testy inteligence
S dnešní moderní dopravou a vyspělou komunikací se nám zeměkoule doslova zmenšuje před očima. Ale my se teď vydáme do světa dávných dobrodruhů a objevitelů a pokusíme se uhádnout, odkud se k nám dostal čaj nebo třeba rajské jablíčko... …více»

IQ test - film III

IQ test - film III
25. 08. 2008 Testy inteligence
Trilogie filmových testů se uzavírá. Dnes jsem pro vás vybrala slavné československé i české režiséry. Vyznáte se v nich? …více»

IQ test - film II

IQ test - film II
09. 08. 2008 Testy inteligence
A je tu další testík o filmech. Tentokrát jsem si vzala na paškál zahraniční komedie. Otázku nahrazuje vždy několik jmen nebo slov, která hledaný film charakterizují a vaším úkolem je vybrat mezi možnostmi ten správný. Hodně štěstí :-) …více»

IQ test - film

IQ test - film
05. 08. 2008 Testy inteligence
Dnes si s námi můžete vyzkoušet první testík o filmu. Zaměříme se na českou klasiku, respektive na zlidovělé hlášky z českých filmů. Ke každému výroku stačí přiřadit film nebo seriál, ve kterém se objevil. Hodně štěstí :-) …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !