Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

5 tipů, jak si zpříjemnit pobyt v kanceláři v horkých dnech

5 tipů, jak si zpříjemnit pobyt v kanceláři v horkých dnech
11. 06. 2013 Moderní bydlení
Jakmile se začnou teploty pohybovat na hranici třiceti stupňů, začíná většina lidí pociťovat výrazný pokles pracovní produktivity. A to zejména ti, kteří nemají ve své kanceláři klimatizaci. Také  …více»

Zastínění na terasách a zahradách

Zastínění na terasách a zahradách
8. 06. 2013 Zahrádka
Po letošní dlouhé zimě každý jistě čekal na první sluneční paprsky. Nicméně v létě, kdy teploty nezřídka přesahují 25°C ve stínu, je pobyt na přímém slunci pro mnohé z nás nežádoucí a snažíme se  …více»

Trávník jako vystřižený z anglických zahrad

Trávník jako vystřižený z anglických zahrad
6. 06. 2013 Zahrádka
Jarní měsíce jsou ideálním obdobím pro výsev a založení nového trávníku. Proto, aby se zelený koberec našich zahrad stal nejen funkčním a dobře rostoucím, ale i chloubou našeho zahrádkářského umu,  …více»

Papírové tapety jsou zpět

Papírové tapety jsou zpět
5. 06. 2013 Moderní bydlení
Tapetovali jste někdy, nebo se na tuto činnost právě chystáte a nevíte, kolik toho koupit? Nahlédněte do dnešního článku, ve kterém uvádíme pár užitečných rad, které byste měli při vybírání tapet na  …více»

Jak na muškátové balkony

Jak na muškátové balkony
4. 06. 2013 Moderní bydlení
Balkony, terasy či lodžie jsou vhodná místa nejen pro odpočinek, ale i pro malé zahradničení. I na nevelikém prostoru se dá pěstovat celá řada okrasných rostlin, z nichž asi nejpopulárnější jsou  …více»
 

Výsadba ovocných stromů

Výsadba ovocných stromů
2. 06. 2013 Zahrádka
Jarní měsíce, březen a duben, jsou nejvhodnější dobou pro výsadbu ovocných stromů, převážně broskvoní a meruněk. Výběr druhu ovocného stromku ovlivňuje mnoho faktorů – orientace na světové strany,  …více»

Vraťte trávníku život

Vraťte trávníku život
1. 06. 2013 Zahrádka
Po dlouhé zimě nevypadá žádný trávník zrovna vábně. Tráva je splihlá, zežloutlá a bujný zelený pažit, jenž je za letních dní chloubou celé zahrady ani náhodou nepřipomíná. Aby se jím co nejdříve stal,  …více»

Grilování patří k létu – pochutnejte si s námi!

Grilování patří k létu – pochutnejte si s námi!
31. 05. 2013 Zahrádka
Léto už je za humny a to znamená co? Přeci období grilování! Grilování je stále oblíbenější trávení letních večerů a víkendů. Vůně grilovaného masa, pivo, přátelé a volný večer – co víc si přát?  …více»

Umíte správně třídit neobvyklý odpad?

Umíte správně třídit neobvyklý odpad?
25. 05. 2013 Domácnost
Většina z nás již dokáže běžný odpad roztřídit bez zaváhání. Do zelených kontejnerů patří sklo, modrým náleží starý papír a do žlutých odnášíme plast. Občas se však v domácnosti najdou neobvyklé  …více»

Jak si zařídit příjemné pracovní prostředí podle feng-shuei

Jak si zařídit příjemné pracovní prostředí podle feng-shuei
24. 05. 2013 Moderní bydlení
Většina z nás tráví velkou část svého pracovního dne v kanceláři, a proto bychom měli myslet na zajištění příjemného pracovního prostředí. Cestou k vytvoření takových podmínek může být například  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !