Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

A plnost prachového sáčku vás již nemusí trápit…

A plnost prachového sáčku vás již nemusí trápit…
28. 06. 2013 Domácnost
Všichni se jistě shodneme na tom, že když se pustíme do úklidu, nechceme, aby nám zabral příliš času a zároveň chceme mít uklizeno kvalitně. V rámci vysávání nechceme každé místo přejíždět několikrát  …více»

Zahrada plná růží

Zahrada plná růží
26. 06. 2013 Zahrádka
Kdo by nechtěl mít krásně barevnou zahradu provoněnou omamným aromatem růží? Snad každý. I nyní, v době plné vegetace, lze na záhony vysázet kontejnerované růže, kterým se příhodně říká královny květi  …více»

Malujeme a tapetujeme svépomocí 3. část

Malujeme a tapetujeme svépomocí 3. část
25. 06. 2013 Moderní bydlení
Výběr barvy je jistě tou nejmilejší činností z celého procesu malování. Ty tam jsou doby, kdy interiérům dominovala pouze bílá barva. Vybírat dnes můžete až z 12000 odstínů, které si můžete nechat  …více»

Malujeme a tapetujeme svépomocí 2. část

Malujeme a tapetujeme svépomocí 2. část
23. 06. 2013 Rekonstrukce
Připravit, pozor…ještě nemalujeme! Ještě než popustíte uzdu své kreativitě a dáte se do zvelebování svého domova, je nutné projít si o něco méně oblíbenou částí – přípravou podkladu. Ačkoliv se může  …více»

Odstranění silně provlhčených omítek po povodních

Odstranění silně provlhčených omítek po povodních
22. 06. 2013 Rekonstrukce
V mnohých případech jsou zdi natolik zasaženy, že nezbývá než omítku odstranit a poskytnout tak zdivu dostatek vzduchu potřebného pro řádné vysoušení. Ještě před takovýmto radikálním krokem se pro  …více»
 

Malujeme a tapetujeme svépomocí 1. část

Malujeme a tapetujeme svépomocí 1. část
20. 06. 2013 Rekonstrukce
Podle výzkumů má prostředí, ve kterém se pohybujeme, vliv na naši psychiku a celkovou pohodu. Uvnitř budov strávíme až 90 % času, proto bychom alespoň ty, jejichž podobu můžeme ovlivnit, tedy náš  …více»

Základní úklid po povodních

Základní úklid po povodních
19. 06. 2013 Domácnost
Přání ulehnout v klidu do vlastní postele ve vlastním domě má nejspíše v současné době spousta lidí, které postihla povodeň. Řeky a potoky se vylily ze svých koryt a zanechaly za sebou spoušť. S tou  …více»

Stylové doplňky nejen na chalupu

Stylové doplňky nejen na chalupu
17. 06. 2013 Moderní bydlení
Plánujete letošní léto strávit se svými blízkými na chalupě či chatě? Až Vás omrzí to ticho kolem dokola, tak se nechte inspirovat našimi tipy na rádia a přehrávače, které skvěle zapadnou do interiéru  …více»

Jak pečovat o zahradní nábytek

Jak pečovat o zahradní nábytek
15. 06. 2013 Zahrádka
Každý povrch předmětu, který je vystaven extrémům počasí se po určité době opotřebovává a ztrácí na půvabu. Pokud se ale jedná o zahradní nábytek, není nutné se jej hned zbavovat – stačí se o něj  …více»

Zahradní nábytek pro pravý letní požitek

Zahradní nábytek pro pravý letní požitek
11. 06. 2013 Zahrádka
Za rohem je léto, kdy je práce na zahradě v plném proudu. Květiny vyžadují pravidelný přísun vláhy, tráva neustále nabývá na svém objemu a pomalu začínáte sklízet první lahodné plody. Nicméně pozdní  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !