Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Jiří Lábus v komedii MilionJiří Lábus v komedii Milion Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.11. 2025
Dnes má svátek Romana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Bydlet jako... ve srubu

6. 10. 2018 | Televizní tipy
Dřevo, kam se podíváš. Jana Stryková a Roman Zach s designérem Petrem Šlejmarem promění srub v horském stylu v moderní dům na okraji velkoměsta v pořadu Bydlet jako... ve srubu.

Pořad Bydlet jako... ve srubu připravili: J. Strýčková, I. Eibenová, P. Blahotová a M. Hammerschlag.

Tentokrát se designérský tým v čele s Janou Strykovou a Romanem Zachem vydá za paní Lucií, která se rozhodla zařídit srub, dosud užívaný pouze jako víkendové nebo letní bydlení, k celoročnímu užívání. Dřevostavba působí útulně, ale designér Petr Šlejmar dostal od Lucie jasné zadání: potlačit přílišnou „zálesáckost“ a horský styl proměnit v moderní městské bydlení v duchu současného designu.

Bydlet jako...


Bydlet jako... ve srubu můžete sledovat 6. 10. 2018 od 17,55 hodin na ČT1!



Zdroj, foto: Česká televize


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !