Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.10. 2025
Dnes má svátek Hanuš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Čas dluhů

14. 09. 2013 | Knižní tipy
Název knihy: Čas dluhů
Nakladatelství: Mladá fronta
Rok vydání: 2013
Brožovaná vazba
Rozměry: 165 x 230 mm
Počet stran: 104
Cena: 149 Kč

Komiks s nadhledem a humorem pojednává o životních situacích, které se mohou klidně stát komukoli z nás a které ve výsledku nejsou vůbec zábavné. Slovy jako úvěr, půjčka, dluh, ale také lichvář, osobní bankrot či exekuce se to v knize jen hemží.

Hlavní postavou je malé prasátko, které provází hrdiny jednotlivých příběhů a sleduje, jak hospodaří s penězi. Někdy kousavě komentuje jejich chyby, jindy je upozorňuje na hrozící nebezpečí.

Čas dluhůNa závěr každého příběhu shrnuje problematiku a nabízí užitečné rady, jak se průšvihu vyhnout, případně jak situaci rozumně zvládnout.

Nejedná se o nezáživnou příručku finanční gramotnosti. Komiks velice zábavně a srozumitelně seznamuje se základními pojmy světa financí, upozorňuje na možná rizika a uvádí jejich řešení. Nepostradatelnou součástí knihy je také praktický slovníček!

Tuto knihu Čas dluhů koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách nakladatelství Kniha.cz.

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !